Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Da li stvarno postoji ta izjava negde sačuvana? Potpuno mi sumanuto deluje da neko to izjavi za NY Times, ajd za domaće novine ali oni su tada svuda bili u ulozi žrtve i teško da bi neko nešto ovako izjavio za strane medije.

Link to comment

Znači ni kod Ivaniševića se nisam zajebao, uvijek mi je djelovao kao naci-bolidčina. Nisam znao za ovaj tekst, a ima i original na Tajmsovom sajtu. 

Link to comment

Na fonu sam, drljavom netu, ne vidim tekst, ali bio bih oprezan sa tumacenjem izjava Iz 1993

 

Hrvatski sportisti su tad bili u obavezi da mrze srbe, a ivanisevic je bii medju nekoliko najpopularnijih uz par fudbalera i kosarkasa

Link to comment

I to uglavnom ovi sumnjivog porijekla. Zaista se ne sjećam Kukoča npr a ova izjava prevazilazi te okvire "dokazivanja", ovo je već patologija 

Link to comment

Meni ovo Informerovo luđenje na Đokovića miriše na neku preventivu ako Đoko odluči da uđe u politiku kontra Vožda. Paranoišem, znam, ali tako su nas istrenirali ovi manijaci. 

Link to comment

Nije da branim Ivanisevica ili bolje reci Novakov izbor, ali te '93. na AO su mu pretili smrcu i cuvala ga policija svuda, oni mu i dali da puca iz nekog mitraljeza, plus on nesto 20ak godina, plus smutna i ruzna vremena.

 

 

Ima Goran i onu fotku sa nekom zenom iz Melburna isto, doduse od pre nekoliko godina, kojoj je lice u bojama srpske trobojke sa sve kokardom na glavi, kazu Dinarske divizije popa Djujica. Pa hteli da ga lincuju njegovi...

 

Kakva politika i Novak, sta pricate? Covek ima jos nekoliko godina aktivnog igranja, jest nema pametnija posla.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

ma nije realno da on udje u politiku, ne radi se o tome

vec da bolesnici "zatvaraju" i tu mogucnost

jer realno u srbiji ima malo ljudi cija se popularnost moze meriti sa vucicevom, djokovic je jedan od njih

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...