Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

cokoladni alpi, dobra fora a i deluje ukusno. mogli su samo bez ovih minareta ali ok. potrudili su se domacini. 

secam se da im je ovde feki u poslednjoj sezoni odletio od anduhara na startu turnira

Link to comment

Ovaj se opet svrcka unaokolo umesto da se skoncentrise na ono zbog cega je dosao u Pariz 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Jos dv djevreka na GS i tu je najbolji. Sa ovim danas je i tu precrtao Federera na 2. mestu

Link to comment

 

Ovaj nece kuci iz kafane :lolol:

Mene je odusevio sto je u 3 sata ujutro nakon 4.5 sata igre znao da prica francuski :ziga: ja bih i na srpskom zamuckivala :blink:

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Serena said:

 

Ovaj nece kuci iz kafane :lolol:

Mene je odusevio sto je u 3 sata ujutro nakon 4.5 sata igre znao da prica francuski :ziga: ja bih i na srpskom zamuckivala :blink:

Ne samo to, tacno je znao kome ce iz publike da podeli dzidzbidze. Sve registruje.

  • +1 7
Link to comment

Sta li su rekli jedan drugome? 

IitqWoc.jpeg

Novak ga prihvatio ko bebu, da podrigne na tatinom ramenu :lolol:

  • Haha 3
Link to comment

Museti je krajnje korektan momak. Noćas je imao momenat kada je sudija Nur, kaznio drugi put Novaka zbog prekoračenja vremena, što je automatski gubitak prvog servisa, elem, Lorenco je tražio od sudije da se mane toga i da Novaku ostane prvi servis. Naravno, sudija ga nije ni pogledao.

Za to svoje strikno držanje pravila, sudija Nur je dobo da sudi meč u 11 prepodne, nadam se da nije uspeo da odspava ni 2 sata.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Koji mec je sudio danas? 

E al bas je bio smrad, publika se jos nije smirila, pre toga bio jedan dug poen, obojica lipsali, a on isteruje pravdu :thumbdown: jos Muzeti kaze dajte mu prvi servis, a on ne prihvata. 

 

Link to comment
19 minutes ago, Serena said:

Koji mec je sudio danas? 

E al bas je bio smrad, publika se jos nije smirila, pre toga bio jedan dug poen, obojica lipsali, a on isteruje pravdu :thumbdown: jos Muzeti kaze dajte mu prvi servis, a on ne prihvata. 

 

Jutros je sudio, sigurno. Neki ženski meč, videla sam ga kada su bacali novčić.

Link to comment

Nikom nije zasmetalo ono stravično serijsko psovanje pred kraj (vs cerundulo)?

Pored impresivne borbenosti, tu me je ipak izgubio.

 

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...