Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

5 minutes ago, levi said:

što ne igra u Madridu? jel ima još nešto pre RG?

Masters u Rimu

  • +1 1
Link to comment

Novaku treba 915 poena posle RG da zadrzi prvo mesto i to moze ovako

  • finale RG

  • osvajanje Rima

  • finale Rim  + cetvrtfinale RG

  • cetvrtfinale Rima + polufinale RG

 

Ako Gresnik odustane onda je siguran.

  • +1 4
Link to comment
On 27. 1. 2023. at 17:02, Midgeta said:

Djovax 24, Rafica 22, Deda 20

 

Ovaj post stari neviđeno dobro :fantom:

Link to comment
Posted (edited)

Voleo bi da Novak osvoji bilo koji turnir do kraja godine i da se na kraju iste povuče.

Mislim da nema ni volje ni motiva da trenira kako bi morao u ovim godinama, da bi bio konkurentan. 

Još jedan trofej bi bio odlazak sa stilom, pobednički. 

Daleko od toga da neće biti upamćen kao pobednik, ali još jednom bi pokazao da je neuništiv bukvalno uprkos svima, jer verovatno svi sada misle (me included) da ne može više da osvoji ništa. Ja bih mu dao max 20% šansi.

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Mil@n said:

Voleo bi da Novak osvoji bilo koji turnir do kraja godine i da se na kraju iste povuče.

Mislim da nema ni volje ni motiva da trenira kako bi morao u ovim godinama, da bi bio konkurentan. 

Još jedan trofej bi bio odlazak sa stilom, pobednički. 

Daleko od toga da neće biti upamćen kao pobednik, ali još jednom bi pokazao da je neuništiv bukvalno uprkos svima, jer verovatno svi sada misle (me included) da ne može više da osvoji ništa. Ja bih mu dao max 20% šansi.

Polako. Duga je godina. Prerano je da se tako prica, jos tri velika turnira i olimpijada. 

Kako si procenio maksimalne sanse :D

Link to comment
11 hours ago, Sandradjer said:

Polako. Duga je godina. Prerano je da se tako prica, jos tri velika turnira i olimpijada. 

Kako si procenio maksimalne sanse :D

 

Odokativnom metodom. :)

 

Meč fitness je jedna od ako ne i najbitnija stvar za duge GS mečeve, koji se stiče samo igranjem. On više ne igra nego što igra poslednjih 6 meseci a znamo koliko ima godina.

Očigledno je da vide i ostali da je ranjiv, pa se desilo i ovo što se desilo juče, da ga onako opere lik koji bi se mučio do skora da mu uzima gemove. Hoću reći, igrači neće kao pre skinuti gaće u svlačionici pre izlaska na teren. 

Mnogo je aktivan u smislu putovanja, javnih aktivnosti, poseta kojekakvim primedbama, to mu sigurno dodatno izvlači vreme i odvaja od terena i treninga. 

Nije ništa osvojio cele godine.

No, ako neko može da me razuveri to je on, nije nemoguće, zato sam mu dao 20% :)

  • +1 2
Link to comment

Posle pregleda glave na skeneru, sve je ok, nije mu ništa.

Quote

Najbolji teniser sveta Novak Đoković posle preranog završetka mastersa u Rimu vratio se u Beograd gde je obavio dodatne lekarske preglede glave posle incidenta u prestonici Italije.Sport Klubu je potvrđeno da je Đoković u sredu bio u Urgentnom centru, nije se dugo zadržao, a ono što je najvažnije – njegovo zdravlje je u najboljem redu i može nesmetano da nastavi pripreme za Rolan Garos

 

Link to comment
On 13. 5. 2024. at 1:12, Mil@n said:

Voleo bi da Novak osvoji bilo koji turnir do kraja godine i da se na kraju iste povuče.

Mislim da nema ni volje ni motiva da trenira kako bi morao u ovim godinama, da bi bio konkurentan. 

Još jedan trofej bi bio odlazak sa stilom, pobednički. 

Daleko od toga da neće biti upamćen kao pobednik, ali još jednom bi pokazao da je neuništiv bukvalno uprkos svima, jer verovatno svi sada misle (me included) da ne može više da osvoji ništa. Ja bih mu dao max 20% šansi.

Ovaj post se nece ispostaviti preterano umnim ako ga se neko sedi krajem godine

Link to comment
52 minutes ago, nahbar said:

Ovaj post se nece ispostaviti preterano umnim ako ga se neko sedi krajem godine

 

Prvi ću biti jako srećan ako se ispostavi da sam pogrešio. 

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...