Jump to content
IGNORED

savremena umetnost


kim_philby

Recommended Posts

umetnost je ono sto se desava u strukturama umetnosti, osim kada je u pitanju soubiznis :Dnego, meni je fascinantno koliko su amerikanci dirljivo naivni kao ljudi / drustvo / nacija.oni su bukvalno kao neki izmisljeni sheeple protoljudi u svojoj naivnosti.

Link to comment
nego, meni je fascinantno koliko su amerikanci dirljivo naivni kao ljudi / drustvo / nacija.
Darche, ovde je pao tvrd kasting, ne vidim ja ovde nikakve "amerikance/naciju". Edited by CowBoy
Link to comment

Svuda gde postoji fan baza. U Londonu glatko, uz njihovu pop scenu, fanove i ostalo.A ne moze se reci da su ameri i englezi slicni kao narodi™Imas pricu od pre par godina kada je Lady Gaga dovukla tviterom publiku na Marinin performans. Ovo je (nemastovit) Marinin odgovor na tu prirodnu vezu izmedju popa i savremene uslovno receno umetnosti.Mislim, odgledao video, nista mi nije jasno - od reakcija publike (nicim izazvani alplauzi na interakcije izmedju Boga i publike ili Boga i Boga) do smisla performansa (dva tela sa dva para ociju koja reaguju jedno na drugo? Ima li nesto sem toga, zaista ne razumem).Sve u svemu, imao konstantne transfere neprijatnosti, ali to je verovatno do mene.

Edited by CowBoy
Link to comment
Svuda gde postoji fan baza. U Londonu glatko, uz njihovu pop scenu, fanove i ostalo.A ne moze se reci da su ameri i englezi slicni kao narodi™Imas pricu od pre par godina kada je Lady Gaga dovukla tviterom publiku na Marinin performans. Ovo je (nemastovit) Marinin odgovor na tu prirodnu vezu izmedju popa i savremene uslovno receno umetnosti.Mislim, odgledao video, nista mi nije jasno - od reakcija publike (nicim izazvani alplauzi na interakcije izmedju Boga i publike ili Boga i Boga) do smisla performansa (dva tela sa dva para ociju koja reaguju jedno na drugo? Ima li nesto sem toga, zaista ne razumem).Sve u svemu, imao konstantne transfere neprijatnosti, ali to je verovatno do mene.
pa zapravo su daleko slicniji nego bilo ko drugi. special relations. ta drasticna razlika postoji samo u masti zadrtih anglofila. prakticno dele istu popularnu kulturu.
Link to comment
Sve u svemu, imao konstantne transfere neprijatnosti, ali to je verovatno do mene.
Meni je delovalo da je i Marina imala zestoke transfere neprijatnosti al je junacki podnela, for the cause
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...