Jump to content
IGNORED

najiritantnije muzičke numere


maheem

Recommended Posts

a jumpin jack flash u drugu :D
dobro, ovo je vec treci post, dakle nije greska. ali, stvarno ne razumem zasto govoris da je to "fus" ili "losa na prvo slusanje". aj da ti se prosto ne svidja, ili da si se zasitio, ali kvalitet ovde ne bi smeo da dodje u pitanje. prosto, radi se o esencijalnim stonesima, mislim da je to i najbolja njihova stvar ikad. savrsena forma, tri strofe - refren, nenadjebiv uvodni gitarski rif (™ srca benda, keitha richardsa), singalong refren... imaju stonesi stvari koje ne valjaju, ali si se ufatio za pogresnu, rekao bih.ja sam pomenuo losing my religion, bas zato sto je izraubovana, pa mi je muka cim cujem onu mandolinu, ili sta je vec ono na pocetku, ali ne bih smeo nikad da kazem da je losa. a to je bend koji mi ide bas na nerve, ono bas...
Link to comment
  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    20

  • Ras

    12

  • Mr.Mxyzptlk

    11

  • morgana

    9

Hot StuffI`m so excited2 omiljene stvari svakog tezgaroskog benda u Srbalja, a verovatno i sire...
to, proud mary, i'm so excited itd...ja zovem muzika od koje ti se prdi, a to sve sviraju po ovim fridama, sinemama i ostalim ugostiteljskim objektima mladim liderima da imaju da igraju.meni i dalje od svih najiritantnija dafi. majko mila! bolje da mi u stereo varijanti s jedne strane kinez srche supu, a s druge neko grebe noktima po tabli.
Link to comment
dobro, ovo je vec treci post, dakle nije greska. ali, stvarno ne razumem zasto govoris da je to "fus" ili "losa na prvo slusanje". aj da ti se prosto ne svidja, ili da si se zasitio, ali kvalitet ovde ne bi smeo da dodje u pitanje. prosto, radi se o esencijalnim stonesima, mislim da je to i najbolja njihova stvar ikad. savrsena forma, tri strofe - refren, nenadjebiv uvodni gitarski rif (™ srca benda, keitha richardsa), singalong refren... imaju stonesi stvari koje ne valjaju, ali si se ufatio za pogresnu, rekao bih.ja sam pomenuo losing my religion, bas zato sto je izraubovana, pa mi je muka cim cujem onu mandolinu, ili sta je vec ono na pocetku, ali ne bih smeo nikad da kazem da je losa. a to je bend koji mi ide bas na nerve, ono bas...
da, intro je vrhunski. dobar je i ritam. ostalo ni po čemu izuzetno, naročito (po meni) sfušeren refren, užasno jeftin i na prvu loptu,, nedostojno desetina drugih njihovih idejnih rešenja i melodija...
Link to comment
da, intro je vrhunski. dobar je i ritam. ostalo ni po čemu izuzetno, naročito (po meni) sfušeren refren, užasno jeftin i na prvu loptu,, nedostojno desetina drugih njihovih idejnih rešenja i melodija...
jebemu, nemam toliko znanja da procenim da li je nešto isfušereno i jeftino pa idem na osećaj. šta znam, meni je refren lego prirodno, tačno kako treba. pa sad, ako je i fušeraj neka je... inače, sam intro je dovoljan da se progleda kroz prste i eventualnim slabostima, što će reći - nisi smeo da diraš tu stvar ^_^

but it's alright now...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...