Jump to content
IGNORED

najiritantnije muzičke numere


maheem

Recommended Posts

  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    20

  • Ras

    12

  • Mr.Mxyzptlk

    11

  • morgana

    9

Kako je krenulo nema tog muzičkog djelatnika koji će izbeći oštrici ppp kritike...eventualno Betoven.
nije tema najiritantniji autor nego numera jel da, a i najvećima se potkrade neki fušeraj
Link to comment
nije tema najiritantniji autor nego numera jel da, a i najvećima se potkrade neki fušeraj
To i kažem, tu smo da pokažemo da su i najveći jelte fušeri, kako smo samo pametni. Fali samo Kudravi da disektira EKV.
Link to comment
nije tema najiritantniji autor nego numera jel da, a i najvećima se potkrade neki fušeraj
čak ni to, mnoge od numera nisu fušeraj, slušale su se svojedobno, ili se i dalje slušaju kad je prilika™, no problem je u njihovom besomučnom vrćenju po televizijama, radio stanicama, diskaćima™, žurkama, reklamama, liftovima, supermarketima, telefonskim youareonhold pauzama, i ko zna gde sve još ne, što kod normalnog čoeka izaziva guantanamo momente i želju da si šrafcigerom probije bubnjiće.zato je i čumbavamba toliko užasavajuća. Edited by Gonzo
Link to comment
To i kažem, tu smo da pokažemo da su i najveći jelte fušeri, kako smo samo pametni. Fali samo Kudravi da disektira EKV.
a tek malo južnije, šta bogohulnici o federeru pišu...
Link to comment

nije tema nesto pretenciozna, zive ljude iritira sve i svasta. bar mene, sta znam. a ni ukus se ne bazira samo na pretpostavci o objektivnom kvalitetu (ako tako nesto postoji) no i po drugim kriterijumima.ja bih recimo ukinula dobrih 70% acid jazza

Edited by morgana
Link to comment
čak ni to, mnoge od numera nisu fušeraj, slušale su se svojedobno, ili se i dalje slušaju kad je prilika™, no problem je u njihovom besomučnom vrćenju po televizijama, radio stanicama, diskaćima™, žurkama, reklamama, liftovima, supermarketima, telefonskim youareonhold pauzama, i ko zna gde sve još ne, što kod normalnog čoeka izaziva guantanamo momente i želju da si šrafcigerom probije bubnjiće.zato je i čumbavamba toliko užasavajuća.
jasno. to je to.ja sam samo tu stao u odbranu prava da nam se ogade neke u etru najforsiranije numere od inače veoma kvalitetnih autora.neko je pomenuo i losing my religion.moj je izbor jedan od fan favorita kad se radi o stonsima, jedna od prvih asocijacija na njih. pesma sa najiritantnijim mogućim, ravnim veselkastim refrenom, nedostojnim i mnogo slabijih imena. Edited by dillinger
Link to comment
jasno. to je to.ja sam samo tu stao u odbranu prava da nam se ogade neke u etru najforsiranije numere od inače veoma kvalitetnih autora.neko je pomenuo i losing my religion.
ma idi, ja počesto kad čujem love will tear us apart, u originalu ili nekoj od obrada, kažem oh my, not again, iako mi je to jedna od all time favourite pesama i bendova.tako da ova tema nikakve veze nema s umišljenim ppp snobizmom ili šta ti ja znam, već s normalnom ljudskom reakcijom da ga irititaju repetitivni zvuci.edit: i da, nisam preterivao, jednom prilikom su mi ekšli pustili jebenu čumbamumbu na čekanju, dal sam bio okrenuo taksi, ili već neku od službi. Edited by Gonzo
Link to comment

Nisam baš shvatio iz naslova i prvog posta da je maheem na to mislio ali dobro...niti vidim da je normalna ljudska reakcija na repetitivne zvuke iritiranost. U stanju sam da 1 te istu pesmu puštam stotine puta na repeat i nisam primetio nikakve negativne reakcije na sebi ili u sebi.

Edited by Hartmann
Link to comment

hm da, kod nekih 'velikih' numera dolazi prosto do zasićenja, a neke su loše i na prvo slušanje. u prvu grupu spadaju pomenute love will tear us apart i losing my religion, a jumpin jack flash u drugu :D

Link to comment
Ono od Vitni Hjuston iz onog filma sa Kevinom Kostnerom. :shrugs:
prva na mojoj listi svih vremena. kada to čujem, postanem agresivan.
las ketchup - asereje
refren:Aserejé ja de jé de jebetu de jebere sebiunouva
uglavnom solidne/dobre pesme, ali upravo to, izraubovane:hit the road jack
mislim da je chan marshall, verovali ili ne, vlasnica najgore obrade ovoga. Edited by Malkmus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...