Jump to content
IGNORED

Black Swan (2010)


paculla

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    14

  • yolo

    12

  • Hippie

    10

  • Indy

    9

Top Posters In This Topic

ludsi. skroz je on.ozbiljno, arfonski je gadan lopov. ima sve, cak i scena kad izbode bakija na parkingu (vinonu).
prfkt blu sam gledao pre milijun godina (jos mi je morsko prase bilo zivo :cry: ) a blk swon mi je onako... problematican.
Link to comment

Konačno odgledala i ovo. Pošto nisam ništa ni očekivala nisam se ni razočarala.I kako neko reče od pojavljivanja lika mame pred očima mi je Učiteljica klavira. Aronofski nikada neće biti Hanke , a sve glumice iz Black Swan moraju mnogo da se potrude da im se ime spomene uz Izabel Iper.

Link to comment

beskrajno dosadan film. kad su krenuli da otpadaju nokti ponadah se eto neke radnje, ali nista od toga. sve je i dalje bilo ko u ovom vicu :D hasa: dje si bio sinoć mujo?muja: vodili me na balet.hasa: sta ti je to balet?muja: ma skupi se raja, pa uleti jedna pravo luda ženska i nešto se ko baca, pa bi da poleti, pa ne može, pa bi da poleti, pa ne moze. najzad joj prileti neki kuronja, pa bi je jebo, pa ne bi, pa bi je jebo, pa ne bi, pa bi je jebo, pa ne bi, pa je najzad digne, pomiriše picu i baci.

Link to comment

naterala me devojka da ovo gledam... majku ti jebem, dugo ne videh ovako glupav film. toliko je dosadan da cak covek ne moze ni da zaspe uz to... Vincent Cassel, ne znam sta mu je ovo trebalo. zar covek jednog Dobermana da gleda kao nekog pederka sto rezira jebeni balet?! :isuse:

Link to comment
naterala me devojka da ovo gledam... majku ti jebem, dugo ne videh ovako glupav film. toliko je dosadan da cak covek ne moze ni da zaspe uz to... Vincent Cassel, ne znam sta mu je ovo trebalo. zar covek jednog Dobermana da gleda kao nekog pederka sto rezira jebeni balet?! :isuse:
poor man's shimpr?
Link to comment
  • 2 weeks later...

uhhh...trebalo mi je malo vremena da se smirim posle filma.meni je film sve vreme drzao paznju sto je za mene nevidjeni uspeh, verovatno bi se smorio da nisam gledao u bioskopu. dobar je film.

Link to comment

nije vezano za film, no jeste za balet:bbc4 je uradio mini serijal Agony & Ecstasy: A Year With English National Ballet.3 epizode, svaka se bavi produkcijom odredjenog baleta, Swan Lake, Romeo and Juliet i Nutcracker.Uglavnom prati po jednog novog igraca, kom se daje leading role, ali i one na izmaku karijere kojima se zbog iskustva daje ili sansa da ponovo zablistaju il da se oproste sa karijerom. U svakom slucaju, koga zanima sta sve stoji iza onog "laganog" baleta koji mi gledamo, nek pogleda.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...