Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Ko ode da pisa pre pocetka Novakovog meca osudjen je da pocne da gleda od drugog seta. Ovo polako postaje zabavno, covek je u sest setova koje je uzeo od pocetka turnira izgubio ukupno sest gemova. Bice zanimljivo videti kako ce Rodik (ako uopste prodje Gaskea) reagovati na ovaj horor koji Novak prikazuje na turniru.

Link to comment
Na vreme :D
Jos ako naprasno polude JMDP i Mari ostali igraci ce opasno da se smore. Nekad nije moglo u finale zbog Feda i Nadala, sad ce i polufinala da budu nemoguca misija. :D
Link to comment

Pogledao sam deo snimka Pederer-Harison. Mali ga je lepo namucio. U prvom setu je Pederer 2 puta servirao za set, a Harison pravio brejkove. I onda poklekao u taj brejku.

Link to comment
Pogledao sam deo snimka Pederer-Harison. Mali ga je lepo namucio. U prvom setu je Pederer 2 puta servirao za set, a Harison pravio brejkove. I onda poklekao u taj brejku.
Fed igra prilicno hirovito ovaj turnir. U nekim trenucima je onaj stari, genijalni Federer a onda u po par gemova udje u totalnu dubiozu. Ako Gaske ne izmisli nesto revolucionarno sto ce zaprepastiti citav teniski svet Fedu se smesi jos jedan sweep u polufinalu.
Link to comment

Gledam sad ovog Devermana protiv Nadala i prisecam se onog kolektivnog gengbenga po Tipsarevicu i Troickom za vreme Davis Cup-a. :D Mnogo naporan igrac za igrati protiv njega. Mozda ja preterano dajem na kretanje u tenisu kao jednoj od kljucnih karakteristika vrhunskih igraca ali ne mogu da se otmem utisku da bi Devarman sa ovakvim kretanjem bio vise nego solidan igrac da ima bolji servis i makar jedan udarac za zavrsavanje poena. Ovako je mrka kapa. Zali Boze onolike prednosti na footwork-u.

Link to comment
^^U tome i jeste fora - mnogima fali "samo to još nešto" pa da budu šampioni, zato valjda šampiona i nema toliko puno :P
Ma, znam, samo sad malo u pravi kontekst spada onoliko pljuvanje po Tipsi. Neko je, mislim afterburner-ka, jos tada upozoravao da Devarman uopste nije toliko los igrac i da ce Tipsarevic, koji je upravo doputovao iz Amerike, da ima problema protiv njega. Kad covek gleda izdanje Devarmana iz Indian Wells-a taj poraz ispade ne toliko tragican i neocekivan koliko se cinilo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...