Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Niko da objavi da Živojinović više nije predsednik saveza
Pročitao sam... prilično nevažna informacija, pa verovatno niko ne obraća pažnju. Da nemamo tih nekoliko pojedinaca koji su vanserijski talenti, ne bi ni postojali na teniskoj karti, savez je tu verovatno samo za ukras :)
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

trac iz urgentnog nocas ohmy.gif, svalerka strica gorana (doktorka naka, navodno)( navodno se strikan razvodi) dosla jutros sva ubivena, kad je trebalo da da izjavu za organe pojavio se goran i odvezo je u nepoznatom pravcublink.gifako su lagali mene i ja lazem vasfantom.gif

Link to comment
  • 2 weeks later...

Najbolji mecevi na slemovima i DC (ATPov izbor)1. Nole Fed, USO2. Fed Nole, RG3. Nadal Delpo, DC4. Nalbandian Hewitt, AO5. Nadal Isner, RG

Edited by anantaram
Link to comment

Tignorova lista najboljih meceva godine10.Radwanska - Zvonareva, Istanbul 9. Tsonga - Federer, SW198. V. Williams - Date-Krumm, SW197. Djokovic - Nadal, USO6. Schiavone - Kuznetsova, AO5. Djokovic - Nadal, Miami4. Nadal - Del Potro, DC

Link to comment

2. Fed Nole, USO SFPrvo ce verovatno biti polufinale Rolan Garosa. Ko ce ga znati... U Nju Jorku je bilo vise drame, ali su samo 1. i 5. set bili konsistentno dobri. Mada, i u Parizu su 2. i 3. set bili baceni niz vodu. Ako bi prebrojali odlicne poene, verovatno bi opet pobedio USO SF. Jedini kriterijum koji vidim je konsistentnost dobre igre i mitski znacaj meca zbog prekida el niza i jedine pobede nad Noletom na gren slemu. Kao i iritantnost pobednickog gesta. <_<

Edited by anantaram
Link to comment

mene toliko nervira ovaj meč da ne mogu da gledam ni ove hajlatse više <_< .dobrim delom i zbog toga što sam ubeđena da bi meč bio potpuno drugačiji da je pao u neki drugi termin ili da su francuzi čuli za *ebene reflektore angry.gif .ja sam tačno znala da će nole (u želji da završi meč pre sumraka) ići na taktiku napucavanja koja fedu savršeno odgovara, umesto da igra ''nadalovski'', sa više spina i strpljivije.nije slučajno to što je nole izjavio da je meč ušao u peti set i drugi dan da bi veće šanse bile na njegovoj strani. jasno je njemu u čemu je pogrešio.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...