Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

jel se na kraju dr nudi ili nadal njega trazi?moram reci da ako je ovo drugo, sve i da je jedini dr na planeti, to mi deluje kao potez ocajnika
Nudi se doktor Nadalu, ima i rečenica, "ako hoće da pobedi Novaka mora mene da angažuje"
Link to comment
Nudi se doktor Nadalu, ima i rečenica, "ako hoće da pobedi Novaka mora mene da angažuje"
sta ce da uradi, da mu objasni sta da sipa NJoletu u sok kada menjaju strane? :DNadalova fizicki priprema definitivno nije problem... a dobri doktor je kanda malko bitter na NJoleta cim se ovako reklamira. hteo vece parce kolaca pa dobio po usima?
ha, kako je krenulo, mozda i devojke da promene :fantom:
lucky bastards <_<
Link to comment

mozda bi neko mogao rafi da preporuci toda martina :fantom:edit:mislim, taj lik (martin) ono insistira na agresivnom pristupu kol'ko znam cool.gif

Edited by duda
Link to comment

jao kako su sad svi smesni sa tim, da umres.trazi se neka posebna alhemija za sampiona :lol: kod nokija se prosto vise stvari poslozilo ove godine.za mareja su odavno napravljena takva istrazivanja. pije izotonik napravljen specijalno za njega, tj. odredjen prema sastavu njegovog znoja. i to molicu lepo, nije isto za svaki set -_- . kad maki popije vodu iz 1,5 litarske flase (tako izgledaju, majke mi, ko stare boce rose), onda ih napune sa tom nekom bozom i lepo nakace nalepnice set 1, set 2, set 3 ... nisam videla da li ima i set 4 i 5 za gs-ove :P pa, jel' osvojio gs. nije. end of story.

Link to comment
jao kako su sad svi smesni sa tim, da umres.trazi se neka posebna alhemija za sampiona :lol: kod nokija se prosto vise stvari poslozilo ove godine.za mareja su odavno napravljena takva istrazivanja. pije izotonik napravljen specijalno za njega, tj. odredjen prema sastavu njegovog znoja. i to molicu lepo, nije isto za svaki set -_- . kad maki popije vodu iz 1,5 litarske flase (tako izgledaju, majke mi, ko stare boce rose), onda ih napune sa tom nekom bozom i lepo nakace nalepnice set 1, set 2, set 3 ... nisam videla da li ima i set 4 i 5 za gs-ove :P pa, jel' osvojio gs. nije. end of story.
Noki, Maki, Feki... daj izbacujte ove zene sa tenisa, ako se vec pederisemo da uradimo to valjano i sami :(
Link to comment

pa gde cete redje, javljamo se svake prestupne cisto da dobijete osecaj da se ne pederiseteovo za makijeve bocice, da, ima samo za 3 seta spremljen rezervoar :lol:nijee ni cudo sto slem ne moze uzeti, a realno, ako mu spreme 5 flasa, nosio bi nekih 7,5l u torbi, i tu ga razumem

Edited by Afterburner
Link to comment
Noki, Maki, Feki... daj izbacujte ove zene sa tenisa, ako se vec pederisemo da uradimo to valjano i sami :(
pa ono jest, uglavnom su macho tipovi skloni pederastiji ... iliti ... pravi muskarci to ne rade na misice cool.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...