Jump to content
IGNORED

Zabrana prodaje alkohola u Beogradu posle 22h?


*edited by mod

Recommended Posts

hehe.

Propala vožnja "pijanim tramvajem"T.D. | 18. 01. 2012. - 19:37h izmena vesti 21:53h | Foto: M. PerićNešto manje od 50 ljudi :lol: okupilo se večeras kod Vukovog spomenika kako bi protestovali protiv odluke gradskih vlasti po kojima je osobama pod dejstvom alkohola zabranjena vožnja javnim prevozom. Planirana je bila i vožnja tramvajem, ali ona nije održana.http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/302183/Propala-voznja-pijanim-tramvajem
Link to comment
  • Replies 735
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • Hella

    42

  • pacey defender

    34

  • hazard

    31

Juu... Ja se malopre vratio od drugara cirke.Zaboravih da sam trebao da sednem, stavim ruke na potiljak i čekam streljanje od komunalnog patrolnog voda.Najveće zlo po društvo su pjani ljudi, sram da nas bude što plaćamo pdv+akcize na alkohol.

Link to comment
  • 3 months later...
Najveće zlo po društvo su pjani ljudi
+1
Ratko Zivgarević (43), po zanimanju stolar, nakon svađe sa vlasnikom kafića „Kum" Vladimirom Savićem, ispalio 150 metaka u Ulici Mihajla Šolakova i njenoj okolini u sredu oko 22 sata, u beogradskom naselju Borča.
Prema priči očevidaca, Zivgarević je ljutito otišao kući i uzeo automatsku pušku. Torbicu sa sedam okvira municije stavio je oko vrata i krenuo ka kafiću. Kada je došao ispred, uzvikao je: “Da vidimo ko će meni da zabrani da pijem pivo” i počeo sa rafalom.
Edited by Hella
Link to comment

Sa istog linka:

Policajci su juče u stanu Ratka Zivgarevića (43), koji je pre dva dana u Borči pucao iz “kalašnjikova” i ranio troje ljudi, pronašli ručnu bombu, pištolj, bajonet, veliku količinu municije, lisice, nun-čake, bokser i veliki broj noževa.
Meni deluje da je on u stvari nindža, a to je grupacija koju treba podhitno zabraniti. :ph34r:
Link to comment
  • 4 months later...
Guest Milivoje iz Sugubine

To je jedna od retkih stvari zbog koje sam srecan sto ne zivim u prestonici. Odem na kijos u centar sela kad god ocu bre i uzmem pivo, otvorim ga zubima i stresem gledajuci sapatnika koji se tu naso u oci dok ispijam. I to samo iz prkosa sistemu zabrane u Bgd, da se nesto i kod nas moze sto tamo u belegradu ne ide! A pivo cak i ne volim, propih se iz prkosa centralizaciji. A i kijos retko radi posle 7 uvece, osim leti kad produze cekajuci ljude u povratku s njive da sabiju po jedno ladno ispred zadruge.

Link to comment
a hela nema ga... :(
Govorec o njemu, siguran sam da pozdravlja korake nove vlade, buduci da je godinu dana savetovao Tadiju da smanji standard i poveca poreze. Zacijelo je sad presrecan :thumbsup:
Link to comment
Govorec o njemu, siguran sam da pozdravlja korake nove vlade, buduci da je godinu dana savetovao Tadiju da smanji standard i poveca poreze. Zacijelo je sad presrecan :thumbsup:
Samo sto su ludjaci iz sadasnje vlade skoro isti oni iz prethodne i sto vecito kasne i sto smo u medjuvremenu nabili dve melejarde jura taze duga po 7.5 i 6.6 procenata kamate za pemzose i nepotrebne sluzbenike etc. To je godisnje eskadrila aviona ili dva nova aviona za JAT ili barem 20 kilometrara autoputa za kamate sve sto donosi neku zaradu ili ustedu. Kome nije jasno zasto Mladju gotive strane embahade sta cu mu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...