Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

8 hours ago, Caligula said:

 

pa jedino ako ne valja merac

 

btw. nikada mi nije preslo u narandzasto, tamo pise do 50 je OK, os 50-100 moderate itd  (ti govoris za leto i otvorene prozore ili zimu da ti je normalno 20? Ovde retko predje 10)

 

@Skyhighatrist App ne moze da pronadje uredjaj. Imam Haomi pocophone, trebalo bi da je kompatibilan

 

Neka je i različit merač, što se žališ na 17 tih nečega i da ste "to" disali godinama, ako je do 50 ok?

 

Ja ovih dana ne palim, 20 je stabilno. Ali ono letos, ono gutanje gasovite plastike, jer Vinča mi je iza brda, ne ponovilo se... (aparat je stigao posle toga)

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

a mashina za sudove? regularne velichine, oko 30k, ne mnogo vishe?

dima odlozeni start obavezni, to je zahtev...

indesit je ubiven, a dobar je bio.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

 

Link to comment
a mashina za sudove? regularne velichine, oko 30k, ne mnogo vishe?

dima odlozeni start obavezni, to je zahtev...

indesit je ubiven, a dobar je bio.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Tebe baš krenulo?







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Sigurno je bilo vec price ali da ne listam unazad, dajte neku preporuku za mali kucni espreso aparat, par komada dnevno, keva i kad neko dodje. Ja sam nesto kao pio espreso u kladionici gde sam radio, iz velikog ozbiljnog aparata i iz malog kad se veliki sjebao, i bilo tu i Hausbrandt i raznih drugih marki, meni to sve isto.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
15 hours ago, gospa buba said:

nije me ni to krenulo, nakupila sam kroz slozen program cicijashenja i terora koji vrshim nad ukucanima :hihi:

 

 

Daj neki onlajn kurs ili prodaj licencu za to

 

ja predlozio zeni pre par godina da pocnemo da stedimo, predlog cutke odbijen. O detetu da ne govorim

Link to comment
5 hours ago, Zli Gli said:

Sigurno je bilo vec price ali da ne listam unazad, dajte neku preporuku za mali kucni espreso aparat, par komada dnevno, keva i kad neko dodje. Ja sam nesto kao pio espreso u kladionici gde sam radio, iz velikog ozbiljnog aparata i iz malog kad se veliki sjebao, i bilo tu i Hausbrandt i raznih drugih marki, meni to sve isto.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

dobar treba da ima mlin tj da melje kafu pre same pripreme

 

a da probaš sa nespresom ili dolče gusto, na kapsule?

Link to comment

Ako imaš budžet od par hiljada mjesečno za kafu, Nespreso i ne razmišljaš. Često možeš uhvatiti na kakvim akcijama raznorazne kapsule jeftinije od njihovih originalnih (ali računaj da je kafa od 40-60 dinara, jedna doza, iako je bilo u maksiju i nekih ok za 20 dindži), ali to je to što se tiče kućne proizvodnje. Aparati sami po sebi nisu ludilo skupi kao oni pravi mali kućni za espreso, aparati mogu da se nađu za nekih 8-9k. 

Link to comment

Sramim se priznati ali ne znam razliku izmedju espresa i nespresa. Ja licno popijem nekad samo, obicno je to bio trip da kofein dize performanse malo na treningu pa sa drugom pre teretane i slicno, nego kad nekad neko dodje u stan pa nemam sta da ponudim a ovako fensi na brzaka za minut, vidim da imaju u nekim auto servisima i agencijama za registraciju gde visim cesto pa mi dosla ideja, i kevi bi leglo da ima da popije nekad umesto turske.

Inace sam video neke modele u Gigatronu, od 11 do skoro 100 hiljada. Taj od 11 je neko italijansko ime, zaboravio koje, deluje ok za kucnu upotrebu par puta dnevno ali mozda je neka krsina, bolje dati par stotina evra pa da potraje. Na kapsule smo imali u kladionici zadnjih par meseci, sasvim dobra kafa bila.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Ako hoćeš dobar aparat za espreso to mora ozbiljno da se plati.
Ako nećeš da platiš onda jbga možeš neki koji nije baš najjeftiniji, ali realno je svejedno.
Možda bi tebi ove kapsule radile posao.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...