Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a kakkvi ste prema gostima koji koriste nesagorevajući duvan?

 

Takvi prvo da mi izdeklamuju Očenaš i da se pravilno prekrste, da ja vidim, pa tek onda puštam u kuću.

Link to comment

Glede preciscivaca, koliko zaista pomaze - ne znam, ali znam da kada se otvori kutija da se zameni filter, on bude potpuno "zagadjen", prekriven nekom sitnom prasinom, dlakama i onom vunenom prasinom. Znaci nesto radi. Takodje, taj senzor sto pokazuje status vazduha u prostoriji mi se cini validan, posto vrednost ode u crveno za cas ako se kuva ili pusi (znaci ako bilo sta dimi), a opet padne na zeleno kad se rascisti.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, levi said:

 

i ima wifi da ga povežeš sa aplikacijom na telefonu? kul

 

 

E da, ćaomi se povezuje sa ruterom na internet pa preko neta na aplikaciju na telefonu, možda je to uzrok kaligulinovih problema.

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, desboj said:

Gasim kad je vetrovit dan tj kad vidim da je vrednost stabilno ispod 10. Ne znam šta mu je sa povezivanjem, moj se na prvu povezao sa dva telefona.

 

 

ovaj je ispod 10 sve vreme, sem kad otvorim prozor, onda popne do 40 (za sada)

 

btw. u stanu vise nema jebene prsine u vazduhu, ono kad obasja sunce pa vidis prasinu kao lebdi, sada toga nema, cristal clear

Link to comment
45 minutes ago, desboj said:

E da, ćaomi se povezuje sa ruterom na internet pa preko neta na aplikaciju na telefonu, možda je to uzrok kaligulinovih problema.

 

 

Pa kako da podesim ruter, moj ima password. Kazem, blinka mi WiFi ikona na displeju preciscivaca, ne svetli sve vreme

 

 

Link to comment
10 hours ago, Filozof manijak said:

 Voleo bih neko istraživanje koliko stvarno zagađenog vazduha od spolja ulazi u stan ili kuću? Imam utisak dase tu malo preteruje.

 

 

E jebo ga ti.

 

Pa odakle se importuje vazduh? Zivim u najprometnijoj ulici u Zemunu, pod nosom autobusi i automobili 24/7. Uzeo sam ovo najvise zbog deteta da se ne truje od malena tamo gde ne mora - rekoh, otvorim prozor, onaj indeks skoci na 40 za minut bukvalno. Sto duze drzim otvoreno duze raste indeks, onog trenutka kada zatvorim on spusta nekih deset minuta (ukljuci jaci fen) do recimo indeksa 5 i tu se tiho vrti preko noci oko jedinice/dvojke.  Dakle realno nesto radi, a bilo bi bzvz da za te pare ne radi nista.

 

Dobro je sto je necujan i lep je u pizdu materinu

 

e kaCmoga uneli u stan i prvi put ukljucio, bilo je na 17 - dakle to smo otprilike disali godinama.

Edited by Caligula
Link to comment
49 minutes ago, Caligula said:

 

e kaCmoga uneli u stan i prvi put ukljucio, bilo je na 17 - dakle to smo otprilike disali godinama.

 

Kako ti imaš druge jedinice, a isto je Šaomi?

Kod mene je normalno (svetli zeleno) do 75, narandžasto 75-150, crveno preko 150.

Meni je 20 po vetrovitom, nezagađenom danu, a kad mašina drnda par sati, izdrnda ga otprilike do 9.

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

 

Kako ti imaš druge jedinice, a isto je Šaomi?

Kod mene je normalno (svetli zeleno) do 75, narandžasto 75-150, crveno preko 150.

Meni je 20 po vetrovitom, nezagađenom danu, a kad mašina drnda par sati, izdrnda ga otprilike do 9.

 

pa jedino ako ne valja merac

 

btw. nikada mi nije preslo u narandzasto, tamo pise do 50 je OK, os 50-100 moderate itd  (ti govoris za leto i otvorene prozore ili zimu da ti je normalno 20? Ovde retko predje 10)

 

@Skyhighatrist App ne moze da pronadje uredjaj. Imam Haomi pocophone, trebalo bi da je kompatibilan

 

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...