Jump to content
IGNORED

Sta se jede po Kini


banecare1

Recommended Posts

33 minutes ago, precog said:

da bre, ja bih mu stavio telala da oglasava njegov prolazak i celu svitu da ga prati, ukljucujuci kepece, zene sa bradama i slicno.

sta je tu cudno ako zena ima bradu?

Link to comment

x3da4c1.jpg

 

FwMLc3W.jpg

 

kinez resio da proslavi dobar posao tako sto je kupio 5 komada hamona i deli na stendu posetiocima. jutros sam u ostavi paviljona zatekao jednu nacetu i jos par upakovanih

 

4Zdullj.jpg

 

 

1qZQDn3.jpg

 

 

 

Link to comment

malo atmosfere sa sajma. ima online prodaja sa sajma, vidim francuskinju koja radi free shopove po kini, novinara iz xinhua agencije, tu je drug VVIP. generalno svaka cast za organizaciju i podrsku, nisam ocekivao. paviljon srbije je najveci i daleko najprometniji u delu sajma za istocnu evropu. tu su grci, poljaci, madjari i to je to valjda. ostali ne ucestvuju. 

 

 

ako nemas obnovljene testove samo te izdvoje iz kolone. juce je moja koleginica imala problem sa uploadom testa, ali su resili oko ulaza kada je pokazala scan iz bolnice

 

 

 

 

Link to comment
 
Dr Milk iz Uba [emoji4]
 
Kakvi su im proizvodi? Nikad nisam kupio, zaobilazim jer mi brend ne uliva poverenje (glupo, znam) 

Moj tata, koji zivi u obrenovackoj opstini, je vrlo zadovoljan ukusom, a i odnosom cena-kvalitet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Hvala 1
Link to comment

@banatjanin

radim samo jedan proizvod koji se radi iskljucivo za izvoz, tako da ne znam nista o kvalitetu ostalih poizvoda. krem sir je odlican. oni dosta izvoze za rusko trziste, kao i nekoliko drugih mlekara - sabacka najvise. u kini je samo ub, kada napunimo njihove kapacitete uposlicemo i ostale :tongue:

Edited by banecare1
  • +1 2
Link to comment

@banecare1 koliko sam iz forumskog pisanja skontao, u posao sa Made in Serbia proizvodima si usao relativno nedavno i relativno samostalno ili sa nekom ekipom...

Pu, pu, pu, u nevreme, bog ubio koronu i krizu...

U svakom slucaju razlog vise za izistinsko drzanje palceva i uspeh! :) 

 

Ubski krem sir do Pekinga i dalje, svakom Kinezu da je dnevna obaveza!!! 

 

:thumbup:

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...