Jump to content
IGNORED

Sta se jede po Kini


banecare1

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 25.6.2022. at 5:16, banecare1 said:

Late-night noodles scenes

 

 

 

 

WechatIMG4444.jpeg

 

 

 

 

 

Fenomenalna fotka. Pažnju su mi privukle OKP poređane flaše piva. :D 

Link to comment
3 minutes ago, DejanMilč said:

 

Fenomenalna fotka. Pažnju su mi privukle OKP poređane flaše piva. :D 

oko 3am, u kadru su brat i sestra

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, dragance said:

Ti ako ne postaneš ambasador Kine ili barem počasni konzul, onda neće niko.

ja sam ovde stranac i to se ne moze promeniti. nema velike razlike danas ili 2006 kada sam stigao. jednostavno je tako. 

 

in other news: zatvoren nas lokalni Ossie bar. ocajni smo jer smo ostali bez mesta gde smo bili kao kuci i druzili se. zatvarali smo bar i prastali se sa gazdom (koji se vraca u ozilend) jedno 5-6 puta :D  

 

Link to comment

ova tema mi dodje kao online dvenik, pa da ostavim i zapis o zatvaranju lokalnog bara koji je bio "druga kuca" za mnoge. malo gostiju zbog korone, niisu mogli da izdrze placanje kirije. 

 

 

WechatIMG8.jpeg

 

45121657440146_.pic_hd.jpg

 

 

 

 

 

 

u petak niko nije otisao na posao jer nismo mogli da se razidjemo do jutra :cry:

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, noskich said:

Malo je omanuo sa spelingom u nazivu bara, tradicionalno u Kini da se pogresi...

vlasnik je australijanac i namerno je tako napisao

Link to comment
12 hours ago, banecare1 said:

vlasnik je australijanac i namerno je tako napisao

 

Gde si ti bese? Peking ili Sangaj? Ja upoznao gazdu Paddy o'shea pa tako znam za pab, ako si u Pekingu. Moja neka ekipa se nije vadila odande, mada vise englezi i par evropljana.

Link to comment
7 hours ago, Zlurad said:

 

Gde si ti bese? Peking ili Sangaj? Ja upoznao gazdu Paddy o'shea pa tako znam za pab, ako si u Pekingu. Moja neka ekipa se nije vadila odande, mada vise englezi i par evropljana.

 

u pekingu sam i idem u paddy's godinama. gazda je francuz, veoma stalozen lik. bilo je par fotografija iz paddy's na forumu. evo jedna sa dorucka :D

 

WechatIMG3808.jpeg

 

 

 

Edited by banecare1
  • +1 1
Link to comment
On 25.6.2022. at 5:16, banecare1 said:

Late-night noodles scenes

 

WechatIMG4444.jpeg

 

 

 

 

Ćingtao...koliko sam toga popio za 15 dana :isuse:.... vidim da ti se omiljeno restoran zatvorio...na žalost i restoran omiljeni mog sina i društva, a i mogu da kažem moj, dok sam bio tamo, neki Ujgur držao...na San li Tunu.....kako se već piše....

 

A nudle...ja u životu nisam ni pokušao, dok moj sin, od kako je kročio na kinesko tle, razvaljuje....sreća, promenili smo destinaciju, ali ih se on povremeno, rado seća......

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...