Jump to content
IGNORED

Sta se jede po Kini


banecare1

Recommended Posts

21 minutes ago, mlatko said:

Nisi na uglju, bar se ne vidi...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

au sto cepidlacis :laugh: 

moze valjda rostilj na gas ili struju, ostalo nije dozvoljeno.

 

sinoc smo koristili slomljenu stolicu i neke ugovore, posto je rostilj master advokat :D

 

 

Link to comment



 
au sto cepidlacis [emoji23] 
moze valjda rostilj na gas ili struju, ostalo nije dozvoljeno.
 
sinoc smo koristili slomljenu stolicu i neke ugovore, posto je rostilj master advokat [emoji3]
 
 


u stvari moje je bilo pitanje ali na isto dođe, cepidlakav sam :fantom:



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...

Kad god vidim ove raznjice, setim se prve posete Kini i 'snack alley' (da li Sangaj, da li Peking) sa raznoraznim egzoticnim stvarima (jos zivi skorpioni i sl.) :lolol:

 

Ali nije bilo sve tako, u toj istoj poseti @banecare1 me je odveo na sjajnu pekinsku patku.

Edited by jms_uk
Link to comment
3 hours ago, jms_uk said:

Kad god vidim ove raznjice, setim se prve posete Kini i 'snack alley' (da li Sangaj, da li Peking) sa raznoraznim egzoticnim stvarima (jos zivi skorpioni i sl.) :lolol:

 

Ali nije bilo sve tako, u toj istoj poseti @banecare1 me je odveo na sjajnu pekinsku patku.

 

nikada nisam bio na tim ulicama u pekingu i sangaju.

 

pekinska patka i tri furunasa. davno bese, posle smo leteli zajedno do sangaja. to je tako, ako provedes par sati automacki poletis :D

 

  • +1 1
Link to comment

stigao u sangaj u sredu na seriju sastanaka i da vidim neku laboratoriju. imao sam previse obaveza da stignem u novootvoreni restorancic sa nasim rostiljem, to cemo za desetak dana kada opet dolazim na nedelju dana minimum. 

 

stigao sam da se vidim sa dobrim drugom, partnerom i klijentom. posto smo dobro odradili u oktobru i resili par bitnih stvari, poseta je bila prijateljska, da se malo pojede popije i vidi sta cemo dalje. pita drug, a sta bi ti jea, rekoh, daj neko meso kad vec ne mogu da stignem u Yugo Grill, to cemo zajedno sledeci put. 

 

riblja supa sa tofu i kuglicama iz skampi. ovo u casi nije voda vec kineska brlja. 

 

64XHlDV.jpg?1

 

4ibuHJY.jpg

 

bamboo shots

 

jjx1Uaj.jpg

 

spicy duck feet

 

OZqscPL.jpg

 

crni luk

 

gIXIDzJ.jpg

 

LA0o5cn.jpg

 

i zvezda vecere, tha lamb  :D

 

aE24gKy.jpg

 

 

  • +1 4
  • Wub 2
Link to comment
4 hours ago, zorglub said:

 

Na šta liči to?

bamboo shoots imaju prijatnu teksturu. istovremeno su i mekane i hrskave, ali ne znam sa kojim proizvodom da ih uporedim. ukus je blag, prijatan i sladunjast. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...