Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

14 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne znam dal ima većih smarača na kugli zemaljskoj od agresivnih nepušača

 

Ima, smrdljivi pušači koji misle da zato što su navučeni i zavisnici, misle da mogu taj svoj smrad da šire naokolo i još traže svoja prava da zagađuju i druge pored sebe npr. To su tek izmeti. 

  • +1 2
Link to comment
33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne znam dal ima većih smarača na kugli zemaljskoj od agresivnih nepušača

 

 

Pa još ako su bivši pušači...

 

@Mil@nima gde je dozvoljeno pušenje i gde nije i tu se sva priča završava. Ko se buni zato što neko radi nešto je dozvoljeno je jednostavno smarač, možeš eventualno fino da zamoliš ali nema ljutiš ako ti se ne izađe u susret. 

 

Srbija treba da usvoji zakon koji važi skoro svuda, a to je da je unutra na javnim mestima jednostavno svuda zabranjeno pušenje uz izuzetak cigar lounge-ova i drugih prodavnica duvana. 

 

Što se apela da se ovde ne piše o cigarama tiče, ne slažem se. Ja sam ostavio cigarete prelaskom na pućkanje cigara. Pakla cigareta dnevno naravno sa uvlačenjem vs. 2-3 ispućkane cigare nedeljno za koje jasno postoje studije da je zdravstveni rizik minimalan, manji od 50g grama čokolade dnevno. Legit alatka da se ostave cigarete.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

 

@Mil@nima gde je dozvoljeno pušenje i gde nije i tu se sva priča završava. Ko se buni zato što neko radi nešto je dozvoljeno je jednostavno smarač, možeš eventualno fino da zamoliš ali nema ljutiš ako ti se ne izađe u susret. 

 

Naravno da neću kukati kada je zadimljeno gde je to dozvoljeno, niko me nije terao, jel, mogao sam ostati kući. Mislio sam na to si imao situaciju gde je gomila pušača pizdela kada si u prve zabrane krenule i da smo imali situaciju (mislim čak i na forumu) da su isti ti pizdeli jer to nije u redu prema njima i kako su oni ugrožena vrsta i blabla...

 

1 minute ago, Heaviside said:

Srbija treba da usvoji zakon koji važi skoro svuda, a to je da je unutra na javnim mestima jednostavno svuda zabranjeno pušenje uz izuzetak cigar lounge-ova i drugih prodavnica duvana. 

 

+~

 

Inače, logična je reakcija kolege kumsa, pušenje je realno jako glupa a pre svega nenormalno štetna i skupa navika. To sigurno znaju i pušači, verovatno bolje nego bilo ko, i logično je da niko ne voli da mu se to trlja na nos, što nepušači često rade i to njih onda iritira... Razumljivo.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam bila i pušač, i agresivni bivši pušač, i evo me sad u ovom heaviside-modu i to je okej. 

Kad god da zapalim cigaretu, a to neki mogu i da potvrde, sklanjam se, pitam jel im smeta. Ako smeta, gasim.

 

Hvala na savetima za cigare, ako su još i aromatične, super :)

  • +1 1
Link to comment

 ne pusim pred drugima koji ne puse. Izadjem na ulicu pa pusim ili balkon. Ljudima smrdi, postujem. 

 

Ali zato sa takvim gustom zapalim posle nekog fizikalisanja, sto vise istrosena to mi je cigareta draza. Znoj kaplje sa lica, meni spusteni prozori od kola, vozi misko, i pusi...imam i pepeljaru u kolima koja se poklopi i ne smrdi. Kod kuce pusim na balkonu. Al ono kad potegnes pa zagrebe pluca malo, uh uh uh :D  

Ujutru kad bih je zapalila, mislim da bih pala u nesvest :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...