Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

neam pojma?!? samo sam kacio gopro na telefon i video iqos u listi izvora zracenja u okolini.

imaju neku aplikaciju koja izgleda k'o tuga jesenja. nit radi, nit necemu sluzi. ne znam?

  • Haha 1
Link to comment

pa da ih nemas uopce. ni u dzakarti. koji ce ti q?

smotaj nesto drugo i stavi u lepu tabakeru i koristi po potrebi. nisi neka srednjoskolka koju ce kerovi da maltretiraju i proveravaju pusacki assesoar. ni mene policija ne malttretira i proverava iz dosade. nismo im ciljna grupa. sad mozes da nosis sta 'oces.

Link to comment
3 minutes ago, foto said:

neam pojma?!? samo sam kacio gopro na telefon i video iqos u listi izvora zracenja u okolini.

imaju neku aplikaciju koja izgleda k'o tuga jesenja. nit radi, nit necemu sluzi. ne znam?

Jebo ti ja, da prostiš, elektroniku u cigarama! :tongue:

Link to comment
Just now, foto said:

pa da ih nemas uopce. ni u dzakarti. koji ce ti q?

smotaj nesto drugo i stavi u lepu tabakeru i koristi po potrebi. nisi neka srednjoskolka koju ce kerovi da maltretiraju i proveravaju pusacki assesoar. ni mene policija ne malttretira i proverava iz dosade. nismo im ciljna grupa. sad mozes da nosis sta 'oces.

Pa jbg, nije valjda tako strašna ispućkana cigara nekad? I da hoću stalno, ne mogu, počnem krljati. To je više....onako. Što se kaže, ćeif.

 

Možda bih mogla lulu da nabavim.

Link to comment

Realno: zajebavam se. Sad sam na tom nivou. Mogu, i ne moram. 

 

Znaš kako je lep osećaj kad znaš da to ne moraš, u odnosu na nekadašnje moranje. Sad zaboravljam uopšte to.

 

Ovde brbljam iz čistog BD, što bi rekao burazer :lolol:

 

Link to comment

slusaj, sa lulom (zenskom, ne kapetansko/mornarskom) bi bila uber uber kul. ako ces je konzumirati umereno, kao pljuge, just do it! treba ti zippo za lulu i alat za ciscenje.

 

napravicu ti portret na poklon da bi mogao da se hvalim da imam drugaricu koja pusi lulu.

Link to comment
10 hours ago, foto said:

pa da ih nemas uopce. ni u dzakarti. koji ce ti q?

smotaj nesto drugo i stavi u lepu tabakeru i koristi po potrebi. nisi neka srednjoskolka koju ce kerovi da maltretiraju i proveravaju pusacki assesoar. ni mene policija ne malttretira i proverava iz dosade. nismo im ciljna grupa. sad mozes da nosis sta 'oces.

 

Ali ne mozes da pusis gde hoces. :dry:

  • +1 1
Link to comment

@Svemir Zeka

Za to što ti želiš su cigare prave stvar, a ne cigarete. Da ispućkaš jednu ponekad u kafani, da se smiriš i analiziraš dan, da zaokružiš dobar obrok, da proslaviš nešto...nešto što se ne radi svaki dan. 

 

 

_.jpeg

_ (1).jpeg

d5aed2ab5106bae3347154d9923cbcb3--demi-moore-women-smoking.jpg

images (9).jpeg

images (8).jpeg

women-cigars.jpg

teaserimage-Top-10-Cigars-for-Women.png

2dc2c4903fe37bff97d112e33d19f894.jpg

  • Wub 1
Link to comment

Samo nemoj da počneš sa toskanelom ili tako nečim što se kupuje na trafici, nećeš steći pravi utisak o cigaram. Idi u la casa del habano (bul. oslobađanja/kneginje zorke), tamo imaju prave stvari, znaju da ih čuvaju, znaće i da te posavetuju. Cohiba Atmosphere na Dedinju je takođe odlična, tamo je mnogo lepo i da se sedi i unutra i napolju. Libertador je takođe OK, imaju dva lokala na gornjem Dorćolu, prodavnicu i lounge. Ako nećeš da ih pušiš u roku od dan-dva, onda kupi sa cigarom i  mali boveda pack i stavi ga zajedno sa cigarama u neku air tight posudu ili kesu (npr. taperver ili dobar zip lock, ovo drugo ćeš verovatno dobiti u prodavnici). Javi se za savet kada budeš kupovala humidor :D

  • Hvala 1
Link to comment

Baš profi priča, u celoj Austriji niko nema nijednu od te dve licence. To je najveći nivo koji kubanci izdaju i ti ljudi u Beogradu ih apsolutno zaslužuju. Jedina mana je to što su to ekluzivno kubanski lounge-ovi. Tabacalera (samo shop, nema lounge) u West 65 ima dobar izbor nikakaragve i dominikane (i kube naravno, ali slabije od LCDH), njih sam zaboravio a bolji su od libertadora koji takođe drži i nekubance. Libertador u S.Bana organizuje i večeri degustacija, kombinacija sa pićem i tako to. Lepu priču slože. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...