Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

Iqos smrdi na prdež. Odvratno. Odbojnije mi od cigarete. Al ajde, bar brzo prođe smrad za razliku od duvanskog dima. 

 

Edit: Ako je do smrada onda je pravo vejpovanje rešenje. Generalno je manje štetno od Iqosa, miriše i jeftinije je.

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

Iqos smrdi na prdež. Odvratno. Odbojnije mi od cigarete. Al ajde, bar brzo prođe smrad za razliku od duvanskog dima. 

 

Edit: Ako je do smrada onda je pravo vejpovanje rešenje. Generalno je manje štetno od Iqosa, miriše i jeftinije je.

Hm... Nisam primetio baš tako smrdi. Redovno čišćenje, russet heets i bude ok. 

Svakako manje od cigareta, pikavaca, pepeljara... 

Link to comment
38 minutes ago, Zaboravan said:

To je bio jedini razlog što sam prešao na iqos. 

Ma kakvi ajkosi, vajpovi....cigareta se drži s dva prsta, ono ajkos, ko bože me prosti...

Meni je to jedino i uživanje, nije mi ni stalo do dima :isuse:

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ma kakvi ajkosi, vajpovi....cigareta se drži s dva prsta, ono ajkos, ko bože me prosti...

Meni je to jedino i uživanje, nije mi ni stalo do dima :isuse:

Ha pa ti onda pređi na grisine. One punjene kikirikijem. :D

Ili

020636cunga-lunga-cigareta.jpg

  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, Zaboravan said:

Ha pa ti onda pređi na grisine. One punjene kikirikijem. :D

 

Fora je u tome što mnogo grickam grickalice, pa cigaram treba da se skidam s njih :ph34r:

  • Tužno 1
Link to comment
7 minutes ago, Svemir Zeka said:

Fora je u tome što mnogo grickam grickalice, pa cigaram treba da se skidam s njih :ph34r:

Eh... Kako da kažem, bolje da si jedra i rumena nego otrovana dimom. 

Poprilično rizičan plan...

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Zaboravan said:

Eh... Kako da kažem, bolje da si jedra i rumena nego otrovana dimom. 

Poprilično rizičan plan...

Ma, neću. Zapalim ponekad tek. Ako napišem drugim terminom, koji se uobičajeno koristi, pa još u ženskom rodu, završiću na ppprobaviti :ph34r:

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Svemir Zeka said:

Evo stoji mi pakla neotvorena već 22 dana i razmišljam, red je da otvorim, al ako pušim kotkuće na terasi, smrdeće mi. Ne samo prostorija, nego i ja. Jedino mi taj šnjof smeta, da smrdim sama sebi. Inače bi mi taman dobrodošlo da zamenim jelo.

 

Ako ima mlađih od 18 i širim loš uticaj, banujte.

nemoj zeko, nemoj. nakon 22 dana je samo glava u pitanju, a tu si na svom terenu. nemoj!

 

1 hour ago, Zaboravan said:

Hm... Nisam primetio baš tako smrdi. Redovno čišćenje, russet heets i bude ok. 

Svakako manje od cigareta, pikavaca, pepeljara... 

+1

russet selection mnogo manje/redje 'prde' od ostalih

59 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

promenili su nešto, prva generacija jeste smrdela al sad je to znatno bolje tj amirisnije

 

veliki +1. nije kao ranije definitivno.

53 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ma kakvi ajkosi, vajpovi....cigareta se drži s dva prsta, ono ajkos, ko bože me prosti...

Meni je to jedino i uživanje, nije mi ni stalo do dima :isuse:

upravu si 104%. sve ovo ostalo je jedno veliko glupiranje. znam ja zasto sam se jos pre 2-3 meseca prijavio za 'zlatnu papucu foruma'. pusim, cuj pusim, to sranje samo i only da ne smrdi stan, nista vise nista manje. bolja polovina mi je car, karakter, velicina, pusi motanu virdziniju i kada se vrati sa posla doma ne pali nista nikotinsko do sutra. a ja izigravam marsovca sa elektronskom cigaretom koja ima i jebeni bluetooth (zasto? neam pojma.)

jebo me iqos, ali i treba da me kara brutalno kada sam sisica i adiktivna osoba.

jebo me iqos!

 

i filip moris...

  • Haha 1
Link to comment
31 minutes ago, Zaboravan said:

Pa dovoljno da priznamo da smrdi ali nedovoljno da ostavimo. 

I to je nešto. :fantom:

Ma bre, ja sam tukla dve pakle dnevno do 2009. godine. Sad pušim tipa 5-20 cigara godišnje. Zavisnost 0. Par godina mislim dq nisam nijednu popušila.

Počela sam da uzimam pre par godina po sahranama. To i sunem rakiju, što ljuću, da se otrujem i zaboravim zašto sam tu.

 

Kutiju sam kupila da se ne grebem kad sednem negde, što sam počela otkad su mi deca porasla.

 

Al sad konstatujem da stoji, eno. 

 

Za mene nek se ne brinu....

 

@foto šta će ti blutut u cigari? Konektuješ se na tuđe?

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

nemoj da se kliberis nego baci te pljuge preko terase. ne da ides do kante pa se predomislis nego ih sibni pravo sa terase. svako ima pravo da bude ljakse kada je neophodno.

 

:)

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, foto said:

nemoj da se kliberis nego baci te pljuge preko terase. ne da ides do kante pa se predomislis nego ih sibni pravo sa terase. svako ima pravo da bude ljakse kada je neophodno.

 

:)

A što jebote?  Pa poslednji put sam zapalila onomad u Džakarti. Kad sam brojala opuške čiji su (tvoji) :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...