Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

neam pojma?!? samo sam kacio gopro na telefon i video iqos u listi izvora zracenja u okolini.

imaju neku aplikaciju koja izgleda k'o tuga jesenja. nit radi, nit necemu sluzi. ne znam?

  • Haha 1
Link to comment

pa da ih nemas uopce. ni u dzakarti. koji ce ti q?

smotaj nesto drugo i stavi u lepu tabakeru i koristi po potrebi. nisi neka srednjoskolka koju ce kerovi da maltretiraju i proveravaju pusacki assesoar. ni mene policija ne malttretira i proverava iz dosade. nismo im ciljna grupa. sad mozes da nosis sta 'oces.

Link to comment
3 minutes ago, foto said:

neam pojma?!? samo sam kacio gopro na telefon i video iqos u listi izvora zracenja u okolini.

imaju neku aplikaciju koja izgleda k'o tuga jesenja. nit radi, nit necemu sluzi. ne znam?

Jebo ti ja, da prostiš, elektroniku u cigarama! :tongue:

Link to comment
Just now, foto said:

pa da ih nemas uopce. ni u dzakarti. koji ce ti q?

smotaj nesto drugo i stavi u lepu tabakeru i koristi po potrebi. nisi neka srednjoskolka koju ce kerovi da maltretiraju i proveravaju pusacki assesoar. ni mene policija ne malttretira i proverava iz dosade. nismo im ciljna grupa. sad mozes da nosis sta 'oces.

Pa jbg, nije valjda tako strašna ispućkana cigara nekad? I da hoću stalno, ne mogu, počnem krljati. To je više....onako. Što se kaže, ćeif.

 

Možda bih mogla lulu da nabavim.

Link to comment

Realno: zajebavam se. Sad sam na tom nivou. Mogu, i ne moram. 

 

Znaš kako je lep osećaj kad znaš da to ne moraš, u odnosu na nekadašnje moranje. Sad zaboravljam uopšte to.

 

Ovde brbljam iz čistog BD, što bi rekao burazer :lolol:

 

Link to comment

slusaj, sa lulom (zenskom, ne kapetansko/mornarskom) bi bila uber uber kul. ako ces je konzumirati umereno, kao pljuge, just do it! treba ti zippo za lulu i alat za ciscenje.

 

napravicu ti portret na poklon da bi mogao da se hvalim da imam drugaricu koja pusi lulu.

Link to comment
10 hours ago, foto said:

pa da ih nemas uopce. ni u dzakarti. koji ce ti q?

smotaj nesto drugo i stavi u lepu tabakeru i koristi po potrebi. nisi neka srednjoskolka koju ce kerovi da maltretiraju i proveravaju pusacki assesoar. ni mene policija ne malttretira i proverava iz dosade. nismo im ciljna grupa. sad mozes da nosis sta 'oces.

 

Ali ne mozes da pusis gde hoces. :dry:

  • +1 1
Link to comment

@Svemir Zeka

Za to što ti želiš su cigare prave stvar, a ne cigarete. Da ispućkaš jednu ponekad u kafani, da se smiriš i analiziraš dan, da zaokružiš dobar obrok, da proslaviš nešto...nešto što se ne radi svaki dan. 

 

 

_.jpeg

_ (1).jpeg

d5aed2ab5106bae3347154d9923cbcb3--demi-moore-women-smoking.jpg

images (9).jpeg

images (8).jpeg

women-cigars.jpg

teaserimage-Top-10-Cigars-for-Women.png

2dc2c4903fe37bff97d112e33d19f894.jpg

  • Wub 1
Link to comment

Samo nemoj da počneš sa toskanelom ili tako nečim što se kupuje na trafici, nećeš steći pravi utisak o cigaram. Idi u la casa del habano (bul. oslobađanja/kneginje zorke), tamo imaju prave stvari, znaju da ih čuvaju, znaće i da te posavetuju. Cohiba Atmosphere na Dedinju je takođe odlična, tamo je mnogo lepo i da se sedi i unutra i napolju. Libertador je takođe OK, imaju dva lokala na gornjem Dorćolu, prodavnicu i lounge. Ako nećeš da ih pušiš u roku od dan-dva, onda kupi sa cigarom i  mali boveda pack i stavi ga zajedno sa cigarama u neku air tight posudu ili kesu (npr. taperver ili dobar zip lock, ovo drugo ćeš verovatno dobiti u prodavnici). Javi se za savet kada budeš kupovala humidor :D

  • Hvala 1
Link to comment

Baš profi priča, u celoj Austriji niko nema nijednu od te dve licence. To je najveći nivo koji kubanci izdaju i ti ljudi u Beogradu ih apsolutno zaslužuju. Jedina mana je to što su to ekluzivno kubanski lounge-ovi. Tabacalera (samo shop, nema lounge) u West 65 ima dobar izbor nikakaragve i dominikane (i kube naravno, ali slabije od LCDH), njih sam zaboravio a bolji su od libertadora koji takođe drži i nekubance. Libertador u S.Bana organizuje i večeri degustacija, kombinacija sa pićem i tako to. Lepu priču slože. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...