Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

  • 8 months later...

pre dve godine poceo opet. ovog puta s pod-ovima.

a pre toga neke ozbiljne spravice, nego mi se omiljena pokvarila, pa se vratio na cig.

pod-ovi mi se mnogo vise svidjaju, a i nisu skupi ...

  • +1 1
Link to comment
On 8.6.2022. at 12:32, Bir Adim Öte said:

pre dve godine poceo opet. ovog puta s pod-ovima.

a pre toga neke ozbiljne spravice, nego mi se omiljena pokvarila, pa se vratio na cig.

pod-ovi mi se mnogo vise svidjaju, a i nisu skupi ...

Ja uzeo Innokin Kroma Z, pržim premium virginiu 4.5mg na 32w, RDL, baš je dobar trip i ukus. Vremenom ću probati i MTL. Uzeo sam i 9mg al za sad mi odgovara ova light nikotin verzija.

Link to comment
  • 3 months later...

Spremam se na odvikavanje burazera.Depo flaster,sprej i tabletice za cuktanje su tu.Dobra volja i ne toliko al valjda je i on skontao da se mora.Ima li kakvih saveta za tablete,mandze i sta god u Srbiji.Opijati stop.

Ja sam prestao 2009 bese i ne secam se.Jbmti cigare.Teze se resiti nego nekih droga.

Edited by askeladden
  • +1 1
Link to comment

Najbolje je balansirati 

 

Malo zdravlja, malo trovanja 

 

(Fotka danas posle treninga, gola voda) 

 

Naravno, podrzavam i divim se svakom ko ne pusi ili je prestao.

Screenshot_2022-09-19-14-42-02-02_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

  • +1 1
  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, askeladden said:

Spremam se na odvikavanje burazera.Depo flaster,sprej i tabletice za cuktanje su tu.Dobra volja i ne toliko al valjda je i on skontao da se mora.Ima li kakvih saveta za tablete,mandze i sta god u Srbiji.Opijati stop.

Ja sam prestao 2009 bese i ne secam se.Jbmti cigare.Teze se resiti nego nekih droga.

Moja žena ostavila uz nicorette žvake, gade joj se cigarete sada, ali 3 godine kasnije i dalje žvaće žvake. Svakako neuporedivo bolje od cigareta. 

 

Ja pušim tj. pućkam 2-3 cigare (tompusa) nedeljno, često i baš jake, a pušio sam i cigarete nekada, dakle nije mi stran nikotin uopšte i opet osetim sasvim lep nikotinski udarac od tih žvaka. I to ona žvaće 2mg, a ima i od 4mg. Ne znam doduše kako je u Srbiji, ali ti valjda nisi tamo. Njoj se te što prodaju u Srbiji ne sviđaju. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...