Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Može li za nas sa jeftinijim, je li ima ikakvog osnova u onom bacanju pogleda ćelavog evnuha na Iron Throne? Je li to postoji u knjigama, i ako postoji, mislim, koji je osnov za to, vidim da je Uini to već hejtovao, i meni je ta scena malo bezze bila

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

A sta ces ti ovde kad nisi citao? :mad: U knjigama toga nema, ali sam pogled ne mora da znaci da i on pretenduje na presto, moze se protumaciti i kao da ima sopstvene favorite da zasednu na njega.

Edited by Calavera
Link to comment

A sta ces ti ovde kad nisi citao? :mad: U knjigama toga nema, ali sam pogled ne mora da znaci da i on pretenduje na presto, moze se protumaciti i kao da ima sopstvene favorite da zasednu na njega.

Pa dokle više ta tjeranja sa topica, to "marš na svoju stranu Topčiderskog brda" pa zar nije krajnje vrijeme da se izmire Ч&P, Grobari i Cigani, čitači i gledaoci, ja došo fino da pitam Načitane, da ne spojlujem topić o sapunjari, a ti tako 

Edited by James Marshall
Link to comment

Ja to za tvoje dobro! Doduse, ako si cuo sta se desava u desetoj epizodi, mozes i ovaj topic da citas, drugih bitnih spojlera vise i nema.

Edited by Calavera
Link to comment

A sta ces ti ovde kad nisi citao? :mad: U knjigama toga nema, ali sam pogled ne mora da znaci da i on pretenduje na presto, moze se protumaciti i kao da ima sopstvene favorite da zasednu na njega.

 

Otprilike ovo drugo što si napisao. Ja nigde nisam u knjigama pročitao da bi Varis ili Litlfinger želeli da sednu na presto,mada i nismo imali njihov POV chapter.

Link to comment

A sta ces ti ovde kad nisi citao? :mad: U knjigama toga nema, ali sam pogled ne mora da znaci da i on pretenduje na presto, moze se protumaciti i kao da ima sopstvene favorite da zasednu na njega.

Varys je u knjizi patriota i Targarijen lojalista, kao i kingmaker, ali ni iz daleka nije sebe zamišljao na tronu.

Link to comment

Zato i kazem, iz tog pogleda se svasta moze ucitati. I ja mislim da je verovatnije da vidi kraljomajku ili Griffa na tronu.

Link to comment

Kad ste već kod toga, ne bi bilo loše da su provukli makar neku referencu na Dondarionove hajduke ove sezone, da ne bi bio sledeće sezone opšti zbun, pa da objašnjavamo ko je i kako koga vratio u život. Ali nema se sad vremena od silnih novih podzapleta koji ne vode nikuda...

Link to comment

Mozda ce Brienne naleteti na njih u sledecoj epizodi? Sinopsis kaze da ce dobiti neki hint o Aryi, moglo bi se odnositi na to da je ova pre nekog vremena bila kod njih. A kad smo kod desavanja™, evo rasporeda za ostatak sezone:

 

epizoda 7: only Cat

epizoda 8: trial by combat

epizoda 9: Zid

epizoda 10: Tyrion & Tywin, Bran & Bloodraven, Lady Stoneheart

 

:jerry:

Edited by Calavera
Link to comment

Ček ček, ti očekuješ da vidimo Lady Stoneheart na kraju ove sezone? Da Brienne i Pod završe svoj road trip tako brzo? :unsure:

 

Meni je nekako bio a given da će to razvući, kad već razvlače sve ostalo, pa će sledeće sezone biti tu i Tarly Senior, i Nimble Dick i... neko na Crackclaw Point (Brave Companions ne postoje, ali neki Lokovi ljudi ili nešto?)

 

Malo mi deluje pretrpano to za dešavanja u ovosezonskom finalu, treba da se ubudži i MauDau i Drogon i Hound & Arya i iron coin.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ček ček, ti očekuješ da vidimo Lady Stoneheart na kraju ove sezone? Da Brienne i Pod završe svoj road trip tako brzo? :unsure:

 

Meni je nekako bio a given da će to razvući, kad već razvlače sve ostalo, pa će sledeće sezone biti tu i Tarly Senior, i Nimble Dick i... neko na Crackclaw Point (Brave Companions ne postoje, ali neki Lokovi ljudi ili nešto?)

 

Moguce, ali pre mislim da ce to sacuvati za sledecu sezonu, a Stoneheartovu prvi put vidimo dok bude vesala neke Freyeve, ko i u knjizi.

 

Neke delove razvlace a neke ubrzavaju, evo za nesretnu Sansu ce do kraja sezone ispucati sav materijal koji trenutno imaju. Kako sumnjam da ce GRRM izbaciti Vetrove do sledece sezone, eto ti malog snik pika™ za knjige u obliku serije  :naughty: Ili ce prosto i tamo kupovati vreme original contentom koji ti se toliko svidja  :naughty:

 

Inace, ovo nisu moja predvidjanja, nego sam ih iskopirao s Westerosa od ljudi koji su gledali sve privjuove i slicne zajebancije, deluju poprilicno sigurni da ce biti ovako.

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...