Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Jedna od onih faux-Facebook slika što je khaleesi postovala na drugom topiku me podseti: Zar je i u knjizi bilo da Unsullied kupuju i ubijaju bebe kao deo obuke? Ja se nešto sećam priče da svakom malom Unsullied daju na poklon kucu kad upiše prvi razred, a posle da bi diplomirao mora da je zadavi. Jesam li ja izmislio ili su oni? Ili je bila i jedna i druga priča? :unsure:(Ako su izbacili ovo sa kučićima da bi bilo "strašnije", onda nemaju pojma. Kladio bih se da je malom evnuhu teže da ubije kuče koje zna i voli nego bebu koji prvi put vidi.)

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

bili su i kučići i bebeposle kučeta se dobije ne sećam se više šta, ali konačni i definitivni prijem uz zašiljeni šešir se dobije tek posle bebe

Link to comment

Pa ako su već skraćivali, zar nije bolje da su ostavili to sa kučićima a izbacili te bebe? Mislim, u drugoj sezoni smo već gledali onoliko priče o beboubistvima u King's Landingu... A meni lično to sa kučićima zvuči mnogo potresnije.

Link to comment
Elaboriraj malo ili cu ostati bez icega.
Све сцене су статичне камерне, лоше драматуршки изведене и не боље изрежиране. Оно на почетку да спаљују мученог леденог зомбија је тужно, као да је одрадила екипа локалног културно уметничног друштва. Ништа боље је и заузимање Харенхола. Сана онако дрвена, лошија него икада, тензије између тате и сина Ланистера готово и да нема, битно је да се током епизоде види пар традиционално омањих сиса и да постоји некакава јадна ласцивност. Ако из оног одлично литералног предлошка несрећни продуцнти добијају ово што добијају, не смем ни да замислим шта ће да буде кад дође на ред очајна пета књига. Но, гледаност расте, срија продужена и на идућу сезону. Пук ужива... :fantom:
Pa ako su već skraćivali, zar nije bolje da su ostavili to sa kučićima a izbacili te bebe? Mislim, u drugoj sezoni smo već gledali onoliko priče o beboubistvima u King's Landingu... A meni lično to sa kučićima zvuči mnogo potresnije.
Ти Вини ниси нормалан, али онако стварно... :isuse:
Link to comment

Znao sam da će neko da se sablazni... Da li se tebe stvarno doima ako sveže istrenirani robot-evnuh-vojnici ubiju tamo nekurobovsku bebu da bi diplomirali? Mislim, već smo videli da to po naredbi rade i najobičniji policajci u King's Landingu! U čemu je težina tog čina?!S druge strane imaš ih na početku obuke, kao sveže kastriranu decu koja razvijaju vezu sa malom životinjom, i onda su primorani da je ubiju svojim rukama u vidu prijemnog ispita. Još nismo videli da sitna deca ubijaju svoje kućne ljubimce, Arya je bila primorana da otera svoju vučicu, ali ništa više od toga. Opis scene sa kučićima bi zato imao priličnu težinu, jer predstavlja početak gubitka dečje nevinosti.

Link to comment
Све сцене су статичне камерне, лоше драматуршки изведене и не боље изрежиране. Оно на почетку да спаљују мученог леденог зомбија је тужно, као да је одрадила екипа локалног културно уметничног друштва. Ништа боље је и заузимање Харенхола. Сана онако дрвена, лошија него икада, тензије између тате и сина Ланистера готово и да нема, битно је да се током епизоде види пар традиционално омањих сиса и да постоји некакава јадна ласцивност. Ако из оног одлично литералног предлошка несрећни продуцнти добијају ово што добијају, не смем ни да замислим шта ће да буде кад дође на ред очајна пета књига. Но, гледаност расте, срија продужена и на идућу сезону. Пук ужива... :fantom:
Ne znam sta da ti kazem, meni nista od toga (pogotovo ne tenzija izmedju T&T) nije smetalo osim naprasnog zauzimanja Harrenhala. Mogla se tu stvarno ubaciti 1 scena sa Planinom koji izdaje naredjenje za pokolj zatvorenika pre odlaska. Da je ostao Conan Stevens, verovatno bi je i dobili, ovako sa onim nesretnikom sto ga je zamenio nema sanse.
Link to comment
http://www.youtube.com/watch?v=pWdd6_ZxX8cNe znam sta da ti kazem, meni nista od toga (pogotovo ne tenzija izmedju T&T) nije smetalo osim naprasnog zauzimanja Harrenhala. Mogla se tu stvarno ubaciti 1 scena sa Planinom koji izdaje naredjenje za pokolj zatvorenika pre odlaska. Da je ostao Conan Stevens, verovatno bi je i dobili, ovako sa onim nesretnikom sto ga je zamenio nema sanse.
То у Харенхолу је потпуно небитно, како у књизи такои у серији. Оно међу Ланистерима је као лоше режиран Јонеско само им Ћелава Певачица фали. Сви су бре картонски некако као да су изашли из Цициног Кутка.
Link to comment
... bebe i kučići ...
Kapiram poentu, btw nisam se ja sablaznila, i mislila sam da misliš na tako nešto, no ubistva beba za diplomski™ su i dalje grozna, a jesu i konceptualno malo bezveze kao što rekoh već.Btw meni Lanister-scena bila skroz ok :huh:Ali zato Harrenhall ko Vinijevi šlemovi :lolol:
Link to comment
не смем ни да замислим шта ће да буде кад дође на ред очајна пета књига
Cela peta knjiga će stati u jednu sezonu :fantom:
Link to comment
Pa ako su već skraćivali, zar nije bolje da su ostavili to sa kučićima a izbacili te bebe? Mislim, u drugoj sezoni smo već gledali onoliko priče o beboubistvima u King's Landingu... A meni lično to sa kučićima zvuči mnogo potresnije.
i jeste potresnije (u kontekstu sveta u kom se odvija knjiga), mislim da su bas zato izbacili. one bas najteze delove su vec izbacivali u prethodnim sezonama. npr. u prici o tyshi izbacen je deo gde je tirion bio primoran da je siluje poslednji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...