Jump to content
IGNORED

Fenomen J.K.


Willow

Recommended Posts

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    51

  • sheridan

    36

  • Caligula

    31

  • fonTelefon

    27

da. nekad imam vremena, a nekad nemam. i naravno da mi nisi brat, ne lozi se.i dalje cekam tu definiciju fasizma. al' da ne krades sa wikija. i da spustis fusnotu po propisu....
:lol: Nacekaces se, nedovoljno dugo si u ovim forumskim coskovima ako pomisljas da cu saradjivati u pretvaranju ove rasprave u ad hominem napade. Detinjasta je to strategija, providna pri tom - ako te zanima sta je fasizam, nadji neku knjigu, ako te zanima da diskutujes o meni i mom znanju, probaj da otvorish topik o sheridanu, vidi kako ce proci. Miralemu tu dajem malo vishe prostora, ali decko je to zasluzio godinama vrednog truda, ne zaleci se misleci da je to uobicajeni tretman.
...i ne brini se, sigurno te nece banovati zbog mene. prvo, nisi rekao da sam fasista nego da je odredjeni stav fasisticki, a to dvoje nije isto. i drugo, elementarni zahtev humanosti je da ti se ne oduzima poligon za mentalnu gimnastiku na temu "fenomen j.k." cini se da ti je to bas, bas potrebno. oduzimanje igracke u tvom slucaju bilo bi cist sadizam.
Nisam ni mislio da ce zbog tebe, opet...stara prica, nisi bila deo, pusti...(inace mi je jako simpatican komentar o tome koliko je meni ovo vazno dok pishesh ocigeldno neuspela da se uzdrzis i posle casnog povlacenja par strana ranije :D )@km: e tu, km :( oh well, ni prva ni poslednja pogresna procena, siguran sam. ipak: :(@miralem: sasvim moguce, ovde kazu "one burnt, twice shy" dodushe, pa meni draga i ta paranoja :) Edited by sheridan
Link to comment
  • 1 month later...

Ma dajte ljudi,iskulirajte!JK je zakon,parkirala se tako jer joj se moze!A vi antifanovi puni mrznje jer ste niko i nista sevajte!Ako je gostovala kod tvoje ,,sestre,,u diskoteci garant je dobro naplatila,pa se tvoja sestra cese,pa onda joj se ti sad sveis!Ona je najveca zvezda ovih prostora,pomiri se sa tim!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...