Jump to content
IGNORED

Beogradski sajam knjiga


Sludge Factory

Recommended Posts

6 hours ago, Sandens said:

bio juče na sajmu (i upoznao @Valk) i jedna od stvari koje sam uzeo je fudbal i pank, moja šolja čaja igora todorovića zgroa, ljubitelji panka i engleskog fudbala znaju čoveka.

Hm, meni je zbrisala :unsure:

 

Lavkraft 1000 dindži strip veliki format korice na antikvarnici, nov. Darkwoodovo izdanje.

 

Išiguro na Dereti 1000+

 

Kosmos za klasike, jeftino. 

 

 

Link to comment

Nije mi se niko od forumaša najavio da će sutra u 12 doći do štanda "Prometeja" na promociju moje knjige "Anagramne čarolije".  :sad: Priznajem, nezgodan je termin zbog radnog vremena, ali bio sam uslovljen time što se kolege enigmati (uglavnom stariji ljudi) tog dana okupljaju oko 11 i ne mogu na sajmu ostati do predveče.

 

Inače, sa mnom iz Novog Sada dolazi poznata kvizašica Sofija Necin, koja je nedavno imala tridesetak pobeda u nizu na kvizu "Pobednik". Ona će biti i sagovornica na predstavljanju "Anagramnih čarolija", tako da možete očekivati jedno lepo književno-enigmatsko druženje i čuti svašta zanimljivo, plus dobiti na poklon jednu moju knjigu. 

 

Oni koji žele dodatno da obogate svoju biblioteku moći će po povoljnim cenama da nabave i neke moje ranije enigmatske knjige ("Ars magna", "Put ka vrhu", "Sve je moglo biti drukčije") , sve vrhunska dela iz te oblasti literature. Ne samo što donose mnogo sati zabave, nego mogu biti i idealan poklon nekome ko ceni umetnost i intelektualne veštine. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...