Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Jailbreak + Activator, SPTouch ili neki sličan tweak?

 

Pojasni pliz, nisam siguran sta to znaci :) i da, kao sto Vasilije rece, iPod je u pitanju

 

edit: OK, sad vidim sta je SPTouch, tacno ono sto meni treba u sustini (hvala!), samo je pitanje da li ja mogu jailbreak-ovati iPod mini i nabudziti to? Sve sto nalazim trenutno je za iPhone i iPad.

Edited by hazard
Link to comment

iPod mini :lol:

 

Touch je valjda onaj veliki. pod, pad, bem li ga :D

sta li ti imas sam Bog zna  :lolol:

 

poslednji iPod mini je proizveden pre 10 godina i ima click wheel a ne touchscreen...

 

iPod touch je u sustini oslabljeni iPhone bez mogucnosti telefoniranja ali sa odlicnim DAC-om.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

ako je stvarno iPod mini a ti iz nekog razloga clickwheel zoves touchscrenom, ovo je odlican custom firmware koji ga prakticno pretvara u starinski MP3 player sa pustanjem muzike po folderima

 

http://www.rockbox.org/

 

video edit. rockbox ne podrzava Nano 5th

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Jailbreak + Activator, SPTouch ili neki sličan tweak?

Koja je poenta jailbreak-ovati telefon da bi se dobila slicna funkcija koja postoji u OS. Kroz accessibility moze da se postavi da dosta funkcija (ukljucujuci i pritisak na home dugme) radi sa ekrana, ili glasom, klimanjem glave...

Link to comment

Ortak mi radi u VIP-u, mislim da ga cak i testira™. Trazili su im (zapravo drzavi) da iskorene sve preprodavce iPhone-a kao jedan od osnovnih uslova, ovo za Ratel mi nije pominjao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...