Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Jedno pitanje za mene neukog i gadzet nezainteresovanog - dobio sam vaucer od firme da si kupim telefon. Ako zelim najnoviji samsung moracu malo da dodam ali mogu da kupim neki manji samsung plus ipad 4. E sad, jel moze neko da mi objasni, za sta mogu da koristim taj ipad, da si opravdam sebi kupovinu?

Link to comment

ne, mislim moze i viber i skype ali ovo ide preko Apple-a, ubudzili su audio call u iMessage

 

 

koliko me nervira kada ih pregazi konkurencija i vreme, da nije bilo fb messengera, vibera i what's appa ovo bi dobili na sveti nikad

Link to comment

Nemoj da zuris jos. To je bilo juce.

 

 

Sad krenuo da odradim i iPad <_<

 

6ZxVIFn.png

Uh, izgleda da sam srećom ubola prvi momenat, skinula sam i apdejtovala tablet za manje od sat vremena. Možda ima veze i sa manjim brojem korisnika iOsa u Srbiji nego u "vašim" zemljama?

Link to comment

Jedno pitanje za mene neukog i gadzet nezainteresovanog - dobio sam vaucer od firme da si kupim telefon. Ako zelim najnoviji samsung moracu malo da dodam ali mogu da kupim neki manji samsung plus ipad 4. E sad, jel moze neko da mi objasni, za sta mogu da koristim taj ipad, da si opravdam sebi kupovinu?

 

ipad mini/samsung tablet je igracka, vrlo korisna. pogotovo ako kupujes manji samsung. mada, ako si gadzet nezainteresovan, kao sto sam kazes, mozda ne bi bilo lose da razmisljas o nekom vecem samsung telefonu, koji bi ti ujedno koristio kao telefon i tablet. da spojis dva u jedan. ipad mozes da koristis najvise zbog interneta, veca rezolucija, bolja vidljivost. npr. zavalis se negde u fotelju, skuvas kafu ili sta vec i forumasis sa isplazenim jezikom u stranu. :D

 

+ ovo ti moze predstavljati problem. svu muziku i video snimke koje imas, a zelis da ti se nadju u ipadu, moraces da konvertujes u format koji ipad, odnosno apple podrzava. to moze da bude pain in the ass. uglavnom, ljudi koji imaju ipad, imaju i apple proizvode. mislim, nije u nacelu, ali... verujem da ovo znas i sam. no, vidi sa sobom sta ti najvise, tj. koja opcija ti najbolje lezi.

Link to comment

Jedno pitanje za mene neukog i gadzet nezainteresovanog - dobio sam vaucer od firme da si kupim telefon. Ako zelim najnoviji samsung moracu malo da dodam ali mogu da kupim neki manji samsung plus ipad 4. E sad, jel moze neko da mi objasni, za sta mogu da koristim taj ipad, da si opravdam sebi kupovinu?

internet, muzika, filmovi, stripovi + neka idiotska igrica

 

opuštenije nego na kompu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...