Jump to content
IGNORED

whistleblowers: wikileaks, snowden i...


DarkAttraktor

Recommended Posts

bas tezak dan za demokratiju. ovo je dno dna. apsolutno licemerje bahatih entitled drzava koliko mogu da se poseru po svakom od nas. i koliko im se sere.

 

sramota za medije koliko malo paznje poklanjaju meningovoj i asanzu. i svaki noviran koji je srao po asanzu, da ciste klozete pod stare dane. stoka stoka stoka. bas sam ogorcena. 

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, Budja said:

 

Pa, dobro, Pompeo je to pricao, ovo je Tramparina administracija, odmah i sve. Boli ih uvo za "slanje slike u svet". 

 

Mislim da im je bitnije da posalju sliku svim drugim potencijalnim Asanzima, da im ne pada na pamet nesto slicno. Katastrofa.

Link to comment
47 minutes ago, mustang said:

bas tezak dan za demokratiju. ovo je dno dna. apsolutno licemerje bahatih entitled drzava koliko mogu da se poseru po svakom od nas. i koliko im se sere.

 

sramota za medije koliko malo paznje poklanjaju meningovoj i asanzu. i svaki noviran koji je srao po asanzu, da ciste klozete pod stare dane. stoka stoka stoka. bas sam ogorcena. 

 

Asanz je mogao da se spasi jedino da je utekao u Kinu ili Rusiju, kao sto je slucaj sa Snoudenom.

Nije tad sigurno da ga ne bi razmenili za nesto veliko ali daleko najsigurnija opcija u takvim slucajevima.

 

Link to comment
1 hour ago, pasha said:

Asanz moze da dobije max 5 godina u Americi za ono za sta je optuzen.

Medjutim cujem da Svedjani opet podizu istragu.

 

Za sta je optuzen?

 

Neki dobar ishod za njega bi bio i da mu sude javno u Americi, neka bude “trial of the century”, ako se medijski to dobro isprati i ako on isprica svoju pricu na svoj nacin mozda i bude nekog dobra. Pod uslovim da je narod zainteresovan da skrene pogled sa Kardasijan familije tu i tamo. A nisam siguran da jeste.

Link to comment
13 hours ago, goofs said:

Nema mi to smisla puno da zivi 7 godina u podrumu ambasade, a vamo bi mogao za max 5 da bude na slobodi.

Ma kakvih pet godina, neće taj videti svetlost dana kad ga jednom sprtljaju.

 

Mada bilo bi zabavno da ga 2024. odlazeći Trampara pomiluje, odnosno skrati mu kaznu, kao što je Obama u slučaju Manning :D 

Link to comment
15 hours ago, apostata said:

  29dv03m.jpg

 

E ovo nisam ocekivao (ili nisam znao da nam Pamela prati politiku i pritom nije on "the dark side of the moon")

 

 

Link to comment
14 hours ago, goofs said:

 

Za sta je optuzen?

 

Neki dobar ishod za njega bi bio i da mu sude javno u Americi, neka bude “trial of the century”, ako se medijski to dobro isprati i ako on isprica svoju pricu na svoj nacin mozda i bude nekog dobra. Pod uslovim da je narod zainteresovan da skrene pogled sa Kardasijan familije tu i tamo. A nisam siguran da jeste.

Imam utisak (a pratim sa zanimanjem ovo godinama) da je njemu sasvim dobar taj/takav ishod. Oni da mu sude, on da od toga napravi cirkus - pa sta kome bob da. On se tako prodavao sve ovo vreme (i pre i posle Islanda) i sva je sansa da ce tako i da bude - osim ako ga sve ovo sedenje nije pojelo™. Osim toga - da li taj publicitet i cirkus moze da mu bude dobra zamena za ono sto ga ceka - ne znam... 

Link to comment
27 minutes ago, assignment said:

E ovo nisam ocekivao (ili nisam znao da nam Pamela prati politiku i pritom nije on "the dark side of the moon")

 

Kako da ne prati, žena je duži niz godina neki animal rights/environmental activist, često kontroverznih stavova:

 

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...