Jump to content
IGNORED

whistleblowers: wikileaks, snowden i...


DarkAttraktor

Recommended Posts

To mozda i nije tolika smejurija, EU zabranjuje clanicama da izruce zatvorenike u drzave koje sprovode smrtnu kaznu. UK je jos uvek u EU, a Amerika sprovodi smrtnu kaznu. Mozda traze samo nacin da ga skinu sebi s grbace a da ga ne daju Amerikancima.

Link to comment
37 minutes ago, goofs said:

To mozda i nije tolika smejurija, EU zabranjuje clanicama da izruce zatvorenike u drzave koje sprovode smrtnu kaznu. UK je jos uvek u EU, a Amerika sprovodi smrtnu kaznu. Mozda traze samo nacin da ga skinu sebi s grbace a da ga ne daju Amerikancima.

 

To sam i ja mislio ali ne. Amerika samo mora da se obaveže da ga neće osuditi na smrtnu kaznu i mogu ga izručiti

Link to comment

Kaže Scotland Yard: Julian Assange, 47, has today, Thursday 11 April, been further arrested on behalf of the United States authorities.

 

Ja sam mislio da znam engleski jezik, ali na boldovanu frazu prvi put nailazim :unsure: 

Link to comment

Tuzan dan. :sad:

 

Nije da nije ocekivano, stavise ocekivao sam da se desi ranije.

 

 

Samo Lenjin ima trenutno 18% podrske, ne moze da progura poresku i radnu reformu kroz Skupstinu koja je nuzna za nastavak kreditne linije ugovorene sa MMFom, pa je ovo nacin da iskuka pare od Amera, 

 

A ima i personalan razlog - Wikileaks je promovisao veb stranicu na kojoj je objavljena celokupna what s app prepiska Lenjina.

 

 

Ono sto je tuznije je da lokalci odavno navijaju da Asanza izbace iz Ambasade, barem u mom okruzenju.

Link to comment

Stigli Rusi. How boring.

 

http://ecuadorinmediato.com/index.php?module=Noticias&func=news_user_view&id=2818852959&umt=integrante_wikileks_vive_en_ecuador_y_trabaja_forma_cercana_con_ricardo_patino_denuncia_ministra_del_interior_video

 

 

Quote

Integrante de WikiLeks vive en Ecuador y trabaja de forma cercana con Ricardo Patiño, denuncia Ministra del Interior 

Asimismo, reveló la existencia de "dos hackers rusos" que también estarían involucradas en la intervención en la situación política de otros Estados y del país.

 

Nista, banana drzava, sta da se radi.

Link to comment
2 hours ago, Budja said:

Ono sto je tuznije je da lokalci odavno navijaju da Asanza izbace iz Ambasade, barem u mom okruzenju.

 

Zbog čega? Suviše im je asociran Asanž sa Koreom? Neki drugi razlog?

Link to comment

I naravno, odmah se desilo ono što je Asanž uvek tvrdio da će se desiti, da će, čim ga budu uhapsili po bilo kom osnovu, Amerikanci zatražiti izručenje. Amerikanci nisu ni sačekali mesec dana (mogli su komotno, Asanž je danas ekspresno osuđen za kršenje uslova puštanja pod kaucijom 2012., ali će tek sledećeg meseca biti izricanje kazne), odmah su krenuli u akciju. Čovek je bio 100% u pravu što je bežao i tražio azil (nisam nikada u to ni sumnjao, ali eto, bar je valjda sad uverio razne koji sumnjali).

Link to comment
8 minutes ago, hazard said:

 

Zbog čega? Suviše im je asociran Asanž sa Koreom? Neki drugi razlog?

 

Da.

Moje okruzenje je visa srednja klasa.

 

Inace, danas je medijska situacija u Ekvadoru gora nego u vreme Koree. Potpuno jednoumlje.

 

Moreno, kako je to obicaj u banana drzavama, koristi "korupciju" kao legitimizaciju sopstvenog politickog 180 stepeni zaokreta.

Koreu Drzavna revizorska sluzba optuzuje za sve i svasta, prica se o kradji od 70 milijardi dolara, i tako to...

 

Lenjin je pijun korporativnih interesa pa je u tom smislu pozeljno da se vice korupcija, da se drami, da se prica kako su drzava, penzijski fond, zdravstvo, skolstvo na ivici bankrota... da bi se opravdala Superhik redistribucija ka tajkunima.

Link to comment
13 minutes ago, hazard said:

I naravno, odmah se desilo ono što je Asanž uvek tvrdio da će se desiti, da će, čim ga budu uhapsili po bilo kom osnovu, Amerikanci zatražiti izručenje. Amerikanci nisu ni sačekali mesec dana (mogli su komotno, Asanž je danas ekspresno osuđen za kršenje uslova puštanja pod kaucijom 2012., ali će tek sledećeg meseca biti izricanje kazne), odmah su krenuli u akciju. Čovek je bio 100% u pravu što je bežao i tražio azil (nisam nikada u to ni sumnjao, ali eto, bar je valjda sad uverio razne koji sumnjali).

 

Pa, dobro, Pompeo je to pricao, ovo je Tramparina administracija, odmah i sve. Boli ih uvo za "slanje slike u svet". 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...