Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Krenula bunda od nerca da muva apotekarsku vagu, međutim ova joj je rekla: "Ja sam samo vaga, bundo, mene ljubit to je ludo..."
ja sam upravo cuo ovaj vic od rl prijatelja
Link to comment
ja sam upravo cuo ovaj vic od rl prijatelja
:Hail:to je to, pun krug. ovo je jedan od najznacajnijih dogadjaja u istoriji foruma.
Link to comment

flesstari, mozda vec bilimirko i slavko cekaju nemce u zasedinema nemaca sat vremena, dva, trimirko "nema nemaca"slavko "de, boga ti, da im nije sta bilo"mirko i slavko cekaju nemce u zasedimirko "eto nemaca"slavko na to mota dzoint "ma boli me za nemce"made in zoka

Link to comment

Došao Amerikanac u Bosnu i čuo da su Bosanci prirodno glupi.. Šeta se on tako, ugleda Muju i razmišlja: sad će ga zavrnuti za pare... Kaže on Muji: - Gle prijatelju, ja tebi postavim pitanje, ako ne znaš odgovor, ti meni daš 5 dolara. A onda ti meni postaviš pitanje, a ako ja ne znam odgovor, ja tebi dam 50 dolara. Razmišlja Mujo, razmišlja... i kaže: - Aj, može! Pita Amerikanac: - Kolika je udaljenost između Zemlje i Sunca? Gleda Mujo u njega... pojma nema i izvadi 5 dolara i da mu. Strpa Amer pare u džep i kaže: Ajde, sad ti mene nešto pitaj! Pita Mujo: - De ti meni bolan reci, šta je to: ima dvije noge kad ide uzbrdo, a 3 kad ide nizbrdo? Gleda amer u njega, prebledeo, pojma nema, izvadi 50 dolara i da mu. Nije mu vrag dao mira i pita on Muju: - Ajde, molim te, reci mi šta je to? Gleda Mujo u njega, misli, češka se... izvadi 5 dolara i da mu!

Link to comment

Leži Fata u komi na bolničkoj postelji. Jedan dan medicinska sestra ju pere spužvom. Kako ju je trljala, prođe malo i po pici. Kad na monitoru, malo živne crta i bip se ubrza. Veli ona doktoru šta je bilo, a on odmah kaže nek se muž Mujo hitno pojavi u bolnici. Doš'o Mujo i veli njemu doktor šta je bilo, pa nastavi: Mujo, mislim da bi malo oralnog seksa napravilo dobru stvar, možda se Fata i probudi iz kome. Mujo zbunjen, ali veli mu doktor kako su već navukli zavjese da drugi ne gledaju. Pristane Mujo,ode iza zavjese, kad nakon pet minuta, začuje se ravnomjerno pištanje iz aparata. Doktor uleti, pogleda na monitor i vidi ravnu crtu. Fata otegnula papke. Pogleda doktor prema krevetu, kad Mujo navlači hlače i veli: Doktore, mislim da se ugušila

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...