Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

gde si Leio lepotice? priznaj da imas lampicu na kompu koja svetli kad neko zucne na vicovima :D
Zivot mi je turoban moj Lancio pa se sve vracam u nadi da su procitati nesto vedro duhovito i onako ljudski... :D
Link to comment
Jao Mejdej, nisu bitna imena, nismo deca. Ali uvek postoji jedan pattern kod tebe. Kada te neko (sa razlogom) napuši, ti prvo sačekaš da se pojave vitezovi™ koji te uvek brane, pa tek kada izbije fajt, ti se naknadno javiš da, eto, kažeš šta imaš. I pozdravljam što si se sada javila pre nego što je izbio pravi fajt, korak napred.
Sačuvaj pozdrave.Ko su moji vitezovi? Evo dole su navedena neka imena ljudi koji jesu moji RL drugari, ali koji nikad u životu nisu skočili da nešto mene brane u forumskim raspravama, niti želim da to rade. Jeste vi normalni?!Ja sam se jednom povukla i to za trajno iz rasprave sa nekoliko ljudi koji su bili (po tvojim možda kriterijumima sa razlogom) potpuni idioti na temi o košarkaškom derbiju, ali to je zato što me ne zanima više da s njima razmenjujem reči.Izuzimam Vasudevu koji brani sve ljude ili ih ignoriše isto tako. Kao što je kretenski optuživati mene za ekiparenje s ljudima koji su protestovali zbog onog mog čuvenog bana sa Ikarom. Isti ti protestuju za gotovo svakog.
Bata, Vasa, tri debela druga...ko da to niko ne zna a i ti sama. hiljadu puta si 'zloupotrebila' forum u privatne svrhe i saljenja kao i ja i mnogi drugi i u cemu je problem? neko ti naturao to na nos? ne preteruj.
Ne govorim o takvom šaljenju, nego o tome da kad bih s nekim bila na suprotnim pozicijama, pa onda kao uzmem da se ne obraćam njemu, nego šatro krenem sa Batom i Vasudevom da referišem na njega ili neku njegovu izjavu u posprdnom tonu. Edited by MayDay
Link to comment
Ne govorim o takvom šaljenju, nego o tome da kad bih s nekim bila na suprotnim pozicijama, pa onda kao uzmem da se ne obraćam njemu, nego šatro krenem sa Batom i Vasudevom da referišem na njega ili neku njegovu izjavu u posprdnom tonu.
sad te tek ne razumem, koji je onda bio povod za spominjanje ekipica ovde?
Link to comment

@ MejdejMnogo primas k'srcu neke stvari. Posebno treba da te zabole za forumsku kritiku, iz mog ugla opravdanu, iz tvog ne. Da ti navodim konkretne nikove stvarno necu, ukazah ti ( mrzim ovu rec ) onom porukom da kritikujes nesto cega si i sama ponekad deo, a imala si priliku da ko Sejn posle pobede odjases u zalazak sunca. Kauboj ( taj covek stuca kol'ko ga pominjem ) je naveden ne kao primer za deo tvoje ekipe, nego kao forumski don Kihot koji se stalno bori sa vetrenjacama ekipama. No hard feelings sto bi rekli.@ Ostali, vidim da vas ima dovoljno za sutku, napustam sa'ranu

Link to comment
sad te tek ne razumem, koji je onda bio povod za spominjanje ekipica ovde?
povod je bila tvoja i milogledova reakcija danas. moj post sa pominjanjem ekipa je išao odmah posle.ali dobro, reče ti da ste već imali tu raspravu pa to valjda opravdava takvu reakciju.što se tiče naknadne pameti, oh, jako mi je žao što sam se sad javila na temi. :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...