Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Ne mogu da verujem da je proslo vec dva sata a da ti niko od PC jastrebova i boraca protivu loseg humora nije skocio za vrat.Ovo nije moj PPP! :(
ja ovo ni ne otvaram, pa nisam stigla da vidim i ne odgovaram samo tebi.nema ovo veze sa politickom korektnoscu. jednostavno je preterano moronski i neotesano.kao sto ja ne volim da me po belom svetu neko podjebava po liniji predrasuda da koljem zardjalim nozem samom cinjenicom da sam srpkinja, tako je kretenski da se prave sale sa ciganskom higijenom, lopovlukom i ostalim stvarima koje uveseljavaju komedijase.ovo nije stvar pc-a, niti vaspitanja. ono sto mene zgrazava je to sto ima viceva koji zahtevaju da slikovito zamislis jako ruzne stvari ponekad i u vezi sa romskom decom. ne moram da preispitujem nivo empatije sa istima, ali zaboga kako biste se vi osecali da se neko kerebeci na takve viceve o vasoj deci?! ili da se pricaju vicevi o prljavim pickama vasih zena, sestara i drugarica?! samo toliko, a vi se ljutite koliko hocete. (pri tom, saljenje na konto pirotske/skotske skrtosti, crnogorske lenjosti, srbijanske lukavosti, itd... je hiljadama milja udaljeno od ovoga sto se radi sa romima i nikoga ne cini da se oseca ko govno izopsteno od civilizacije)
Link to comment

Sretnu se Mujo i Haso za vreme rata u Bosni.- Haso, cujes li se s Fatom? Sta je s njom?- Eno je, zivi u Sarajevu.- A puca li se u Sarajevu?- Ma puca se, puca, kurva!

Link to comment

Рат у Босни, Сарејево. У џамији много људи, мрмљање, молитва... Изненада, кроз кров џамије улети Фата сва увезана у неке зарђале ланце. Народ скочи, брзо је ослободи и тако угрувану и некако подигне на ноге. Приђе јој хоџа, ухвати је за рамена: "Окле ти, Фато, је л' из ћетнићког затвора?", а Фата одговара: "Не, болан, већ са ринг'шпила у Хаџ'ћима".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...