Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

Kreteni kretenski!Vidim sad na tviteru da je isto bilo prošle godine kad se menjao sat!Jel moguće da ih to sjebe?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Ladno se i risiver zaglupio nekoliko puta, kad je prebacio sat ostao je na 3:00 sledećih sat i kusur, u 11 je pokazivao da je 7h... Nije valjda da je promjena sata Y2K operacija 

Link to comment

Mislim da nije to.

Jutros je radio ok, problemi počeli oko 14h.

Meni jutros d3 risiver pokazivao 4:11 aj resetujem ga... Sve ok i onda ga oni okinu još jednom oko 10...

Link to comment

Dok nije radio modem je prijavljivao down i up samo na po jednom  kanalu. Prvih sat vremena komsinicin modem radio  najnormalnije. Onda sam zakacio moj tamo da bih ga proverio pa je i njen pobrljavio i poceo da prijavljuje signal samo na po jednom kanalu.

Edited by katamaran
Link to comment

Zna li neko, zašto ponekad Google Analytics prikazuje da je na sajtu posetilac iz Kule, iako je, zapravo, iz drugog grada u Srbiji na SBB internetu?

 

Šta se to značajno za SBB saobraćaj ka "napolje" nalazi u Kuli?

Takodje, na analyticsu se svi posetioci iz Kragujevca sa telekomom prikazuju kao Kraljevcani. Ne znam iz kog razloga. Verovatno ima do toga gde se nalazi glavna stanica...
Link to comment

Takodje, na analyticsu se svi posetioci iz Kragujevca sa telekomom prikazuju kao Kraljevcani. Ne znam iz kog razloga. Verovatno ima do toga gde se nalazi glavna stanica...

 

Baš iz Kragujevca, često se vide kao iz Kule. Evo, ja, ovog trenutka. A ne znam zašto je Kula relevantna za SBB na bilo koji način.

Znam da je tamo JSO imao svoj kampus ili šta već, i ne znam da ičega značajnog ima.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...