Jump to content
IGNORED

Premier Liga


ArleKino

Recommended Posts

Decku sto nosi lopte eksplodirao topovski udar u ruci, pa mu otkinuo palac, no doktori su mu ga uspeli prisiti i spasiti.Inace, po izvestajima, baja preko razglasa pozdravljao publiku sa "alahu ekber" pozdravom i traio minut cutanja pripadnicima bh armije koji pogibose u zgradi pored banke od hvo-a 92 ili 93 godine. Pa ako to nije bilo namerno provociranje (eto gde se dade Velezova "good guys image", tzv. multietnicnost i tolerancija)...
Zapravo, radi se o 13-orici vojnika ARBiH koji su zarobljeni kod Vranice i nakon toga pogubljeni od strane HVO-a. Nedavno im je klanjana dženaza i, pretpostavljam, održana sahrana za jednog od njih (Srbin Nenad Jovanović).
Link to comment
  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ArleKino

    64

  • porucnik vasic

    17

  • MiddleClass

    14

  • Brazilac

    10

Juče igrano 29.kolo BPL.Dakle, 7 kečeva + žepče igralo kod kuće. 1 uobičajeno.Kako reče juče Sinan Sinanović, u Laktašima je bilo nategnuto dok nisu čuli da željo vodi protiv širokog. Tad su, navodno, igrači Modriče maltene pravili koridor za Laktašane da zabiju gol. :lol: Uglavnom, teoretske šanse za titulu ima Čelik, mislim i široki no Modriča je prvak.

Link to comment
Uglavnom, teoretske šanse za titulu ima Čelik, mislim i široki no Modriča je prvak.
Kakva napeta završnica. Prinudnu upravu, vanredno stanje i prijeki sud sada!!!
Link to comment
Zapravo, radi se o 13-orici vojnika ARBiH koji su zarobljeni kod Vranice
Znam dobro koja je zgrada, (ko i ) sta je bilo u njoj itd. Nego, zasto to bas sada raditi i pominjati prilikom fudbalskog meca?Da se "smire tenzije" ili nesto drugo?
Link to comment
Znam dobro koja je zgrada, (ko i ) sta je bilo u njoj itd. Nego, zasto to bas sada raditi i pominjati prilikom fudbalskog meca?Da se "smire tenzije" ili nesto drugo?
Meni se čini da je ovo bio The Fudbalski Meč pa su zato to uradili, a i neka vrsta poruke Svinjskom na kakvoj politici su nastali, kako su dobili Bijeli Brijeg i sl. Kad je Svinjski postao prvak, navijači tog tima su kroz bošnjačka naselja u, mislim, Stocu nosili zastavu sa 4 C pokupljenu u Trebinju. Interesantno za =U=ltrase (ovako piše na zastavama, right?).No dobro, vratimo se BPL-u. Iduće sedmice zadnje kolo. Modriča dočekuje Jedinstvo - gostima treba bar bod da ostanu u ligi, domaćinu igra samo pobjeda. široki dočekuje Leotar, tu će biti rutinska pobjeda domaćina koji se žalio na suđenje na Grbavici. Čelik ide na Koševo, da Zeničani imaju veće šanse za titulu, u Sarajevo bi došlo 10.000 Robijaša. Ovako, ne vjerujem da će se na tu avanturu odlučiti toliki broj navijača rossonera.
Link to comment

Nego, nisam spominjao otpuštanje Mehe Kodre jer je odbio ići u Iran (jedina država koja plaća gostovanja suparnika u kešu, surprise, surprise! :rolleyes: ) i koja nas je ugostila dvaput na taj način (+ oderala nas na terenu). Stoka u Savezu je odlučila da smijeni Kodru i cijeli stručni štab, igrači koji su pristali igrati za BiH (Papac, Hasagić, Misimović, Spahić...) najavljuju da ne žele igrati amaterski fudbal i da nemaju namjeru doći na utakmicu sa Azerbejdžanom.Nažalost, kako živimo u državi u kakvoj živimo, policija i druge institucije (da ne pričamo o Govnetu i Fufi koje podržavaju ove Uefe u Savezu) neće dopustiti da navijači BiH iznesu čelnike N/FS BiH iz prostorija na način na koji to zaslužuju - dakle, katran, perje, bandere... Svačega pomalo.Nadam se da će Govno ili Fufa izbaciti ovo naše čudovište od Saveza iz članstva, poslati ih u tri pizde materine ili negdje gdje je moguće da ordinira 97 menadžera.

Link to comment

Modrica prvak koliko sam cuo. Ne znam koliko je proslo od kako je neki tim iz RS bio prvak BiH? Jel' Leotar bio poslednji pa sada Modrica?

Edited by No7
Link to comment

Kakva je bila cijela sezona, tako je i zavrsila. Ne znam postoji li podatak o rekordu po broju domacih poena neke prve drzavne lige, ovo je vjerovatno novi. Zepce angry.gif je pokusavalo da unisti trud ostalih ekipa. Leotar opstade.

Link to comment

Monthy Python nastavljen juče. U utakmici BiH-Azerbejdžan su zbog apsolutnog bojkota igrali i oni koji su dan ranije igrali utakmice BPL. Na tribinama je bilo manje ljudi nego na terenu (igrana revijalna tekma u Sarajevu protiv Saveza, došlo 20.000 ljudi), a 1 Stevo Nikolić nokautirao uvijek neugodne Azere. Repku je vodio Denijal Pirić, legenda Dinama iz osvajanja KVSG. :)Azeri imaju 1 Fabija koji puca čim pređe centar, lik ima sve ovlasti. Marbury (tj. Timbervulva) od igrača.

Link to comment
Arlekino, ima li nade da se prosiri liga pa da Limoradjani budu premierligasi i sledece godine? :unsure:
Ne vjerujem. Ispuhali su se finansijski, ove godine su vraćali dugove za prošlu i otud gubili skoro sve odreda. A i ove glavešine imaju nešto protiv jakog žepča pa to ti je. :(
Link to comment

Sad ih vodi Berti Vogts, imaju jednog tamnoputog lika u odbrani i ovog Fabija kao egzotičnije igrače. Inače, sem tog ubogog Fabija, sve ostalo mi se čini kao drvna građa koju je pobijedila selekcija Premierlige dan nakon redovnog kola.Inače, Modriča će utakmice CL igrati u Zenici. Kleknite, Grobari, drhti, moćna Barcelono!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...