Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

1 minute ago, giuseppe said:

Ma, bilo toplo. Ljudi padali u nesvest, bukvalno.

 

Svejedno, svaka čast. Na osnovu tvog pisanja bio sam ubeđen da piješ gusti™ sok od breskve, a ti pola sata čekao pivo. Masivan respekt.

  • Haha 4
Link to comment

 

20 hours ago, ragasto said:

@Nikodije Nema više hitova u onom smislu koji pamtimo, da pesmu znaju svi od 7 do 77, i da se hit probije po horizontali, odnosno da pesmu znaju i pevuše i ljudi koji inače slušaju različite žanrove. To važi za sve, ne samo za Bajagu. Došo internet i sve podelio na deliće.

 

de nema, jel cela srbija pevala biti zdrava, biti zdrava  u transu. primilo se ko makarena

Link to comment
17 hours ago, slepa živana said:

e moj nikodije, bajaga 30 godina nije snimio hita, a kralj čačka za kog ti verovatno ni ne znaš, pre 20 godina bio je za mene njujork, a sad predgrupa bajagi koji 30 godina nema hit...

meni je najteže

 

E naravno da znam ko je Kralj Čačka, imam čak i njegovu omiljenu pesmu, doduše zaboravio sam koja je. Ne znam zašto se ljudi žale da ih je on smorio, al srećom živnuli su čim je Bajaga zapevao "Grad" lol

  • +1 1
Link to comment

Ti si mene spopao, niko ti se nije obratio nikako ovde, samo si navratio da spomeneš da ne slušaš Bagaju. Pa si nastavio da dokazuješ superiornost. Niko zaista ne zna zašto.

 

@Milošica ne znam kako te išta pogađa od svega ovde... Ja napisao, ja obrisao.

Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

 

E naravno da znam ko je Kralj Čačka, imam čak i njegovu omiljenu pesmu, doduše zaboravio sam koja je

 

Da pomognem, možda ona koju peva sa Radomirom L?

  • Haha 1
Link to comment
21 hours ago, ragasto said:

@Nikodije Nema više hitova u onom smislu koji pamtimo, da pesmu znaju svi od 7 do 77, i da se hit probije po horizontali, odnosno da pesmu znaju i pevuše i ljudi koji inače slušaju različite žanrove. To važi za sve, ne samo za Bajagu. Došo internet i sve podelio na deliće.


Vojko pre par godina iskido 

 

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
50 minutes ago, giuseppe said:

Toliko o organizaciji. Ja sam uspeo za celo veče da dođem do 2 piva, za svako sno čekali po bar pola sata.

 

Moralo je bolje od ovoga. Bukvalno je nepoštovanje svih koji su došli na koncert (i publike i izvođača).

I ovi momci što su radili na tom šanku su se iznenadili ali se nisu puno potresli.

 

Zanimljivo je bilo negde na pola kada su ovi sa najskupljim kartama skontali sta se dešava i tražili da ih obezbeđenje pusti u jeftiniji super fan pit

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...