Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Sad je trenutak da se uvede reaction emoji koji povraća

1 hour ago, msv said:

Screenshot-20240619-143014-Instagram.jpg

 

  • Haha 1
Link to comment

Evo još utisaka sa FBa:

Quote

 

Evo, da ne bih svakome pričao ponaosob.

 

Belgrade River fest, u ekskluzivnom ambijentu BGH2O, trajao je dva dana, a prve večeri sam tamo naleteo bajsem potpuno smetnuvši s uma da veče pre Kejva nastupa neki Grk. Onako znojav i iznerviran što su pregradili stazu dodatno sam se unezverio kad sam video bele draperije i lampice i blazirane ljude blistave od kremica i nakita i arogancije ali sam to otpisao na nastup gorepomenutog, misleći da je verovatno neki šlager pevač pa mu je i publika nobles. Međutim, kad sam se sinoć spustio sa Zelenjaka i na pešačkom prelazu u Karađorđevoj stao pored jebenog Bosiljčića u ful odelu na 30 stepeni znao sam da ulazim u paralelnu dimenziju.

 

Ovaj koncert je po mnogo čemu sličan nastupu Faith No More na Exitu, kad su se fanovi nagurali skroz do ispred bine, i dok smo se mi gužvali na metalnoj ogradi, u VIP prostoru između ograde i bine su se skupile znamenite novosadske drolj...pardon, starletice, valjda privučene pričama da je pevač šmeker a bend svetski poznat. Koliko je samo bilo sumanuto gledati pijanog Patona kako se sa ružom u zubima vere po kranu s kamerom dok ga zabezeknuto gledaju plastificirane sponzoruše u dopičnjacima. Mnoštvo ljudi koji ne slušaju FNM se takođe slilo u gužvu sa drugih bina, tako da je fanova benda verovatno bilo manje no ostalih. Svaki put kad je Majk tražio od publike da zapeva i dobio malo glasova zauzvrat, bend bi zasvirao cirkusku muziku Tako nešto se desilo i sinoć, jer je pravih Kejvovih fanova bilo mnogo manje, možda čak i samo 20% publike. Ali ispred Geozavoda nije bilo drugih bina kao na Exitu, pa da svrate neki random ljudi.

 

A ko je to došao, pitate se vi? Bilo je tamo poznatih njuški, bilo je političara, bilo je biznismena sa konkubinama, bilo je onih koji nikada ne bi ni došli da nije u pitanju bio "ekskluzivan događaj u elitnom delu grada". Uostalom možete li da zamislite Slobodu Mićalović, Ivana Bosiljčića i Novaka Đokovića koji sede u prvim redovima dok lik za klavirom peva "I awoke so drunk and full of rage that I could hardly speak / a fag in a whale-bone corset draping his dick across my cheek"? Ni ja, ali eto desilo se sinoć. Desilo se i da Kejv publici da znak da nešto otpeva, na šta se čuje desetak glasova, što se ponovilo nekoliko puta. Na kraju je i sam rekao "That was fucking awful". A kako i ne bi bilo awful kad su karte pokupovali ruski IT-jevci, znojavi menadžeri sa svojim trofejnim ženama i likovi u lanenim košuljama u pratnji devojaka za koje je nejasno da li su im ćerke ili ljubavnice.

 

Stvarno nadrealno iskustvo, ali makar raspoloženi Kejv nije razočarao iako verovatno ni njemu nije bilo jasno ko su ti ljudi koji trepću kao ovce iz prvih redova

 

 

  • +1 8
  • Haha 1
Link to comment

Atina: The Smile nerealno smorio, ono je baš vrhunac hermetičnosti, ili prosto nije my cup of tea. Stvarno sam se potrudio, al ni da pipne.

 

Ali onda došao Jarvis i drugari, pa čista poezija. U Grčkoj o fatalnoj Grkinji, mnogo zabave između pesama, hor i talasi, odlično mesto - trg pored mora, dodatni bis sa još tri pesme, pa ono je bilo baš za pamćenje. 11/10, posebno za 'Like a Friend'. 

PXL_20240620_202133489.jpg

PXL_20240620_212912442.jpg

PXL_20240620_202046285.jpg

Edited by giuseppe
+1 pic
  • +1 5
Link to comment
Quote

Fest Team i Charmenko potpisali Predugovor o akviziciji!

 

Spajanje dve firme, koje će biti završeno krajem jula, proširiće uticaj kompanija i prisustvo na tržištu u muzičkoj industriji.

 

Fest Team, vodeći bugarski organizator muzičkih događaja, najavio je potpisivanje preliminarnog ugovora za kupovinu Charmenka (uključujući Charm Music i Charmworks). Charmenko je istaknuti istočnoevropski promoter i agencija za izvođače, poznata po svom velikom iskustvu, mreži i listi izvođača koje zastupa. Ovaj strateški potez označava značajan napredak u strategiji rasta Fest Team-a, sa ciljem da ojača svoje regionalno prisustvo i proširi rad širom istočne Evrope, Balkana, Turske, baltičkih zemalja i dalje. Očekuje se da će konačni ugovor biti finaliziran kasnije ovog leta.

 

Zajedno, Fest Team i Charmenko su spremni da postave nove standarde u organizaciji događaja, odnosima sa izvođačima i njihovom razvoju, kao i u odnosu sa publikom, potvrđujući svoju posvećenost pružanju izuzetnih muzičkih iskustava gde god da rade.

 

Blgari kupili Turke

 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...