Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

2 minutes ago, DejanMilč said:

 

A ko je on na Ekv slikama?

 

Zid neomalterisani.

Tako je to kada neko misli da ide ka svetlosti, a ode na tamnu stranu mozga jer se ubedi da samo on zna istinu i omiljenu boju duha svetoga.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, DejanMilč said:

 

A ko je on na Ekv slikama? Samo znam za nadimak Aca Plavi.

 

ne znam da je on bio u ekv, koliko se sećam bio je pečarov najbolji drug neko vreme

  • Hvala 1
Link to comment

sad gledam ovaj njegov monolog od 45 min sa yt koji je deo teksta u danasu

 

čovek je neopevana seljačina, s obzirom na bekgraund iz građanske porodice neprijatno sam iznenadjen /kao pa da sam očekivao bolje haha/

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, wayfaring stranger said:

Te 1991, Gordan Paunović je u emisiji Supermenova sestrica na B92 pustio par pesama sa Babyteeth, prvog izdanja tada nove grupe, Therapy? 

Kum mi je pominjao to ime i prezime, zapamtio sam. Kaže super lik ali su izgubili kontakt.

 

Gde je on sad i šta radi?

Edited by Milošica
  • Haha 6
Link to comment
9 minutes ago, Eleniko said:

ovaj pop se toliko radio pre 30 godina da je i na ovom yt spotu urađen ko veverica

Pop mu ga baš dao po svemu i ti samo na uzorku Wikipedie.

  • +1 1
Link to comment

Neka mi Bog oprosti, ali ja u ovom čoveku vidim nešto dijabolično i opasno, ne šalim se.

To je utisak koji sam stekao čitajući ono što je pisao, i gledajući kako priča.

 

Ne mogu da se setim u kom video intervjuu ga pominje, ili bolje, izbegava da ga pominje vladika Jovan Ćulibrk (istinski poznavalac i poštovalac rokenrola). Prepričaću: Na kraju razgovora novinar ga pita da li je čitao knjigu "Bog i rokenrol", a vladika ga strelja pogledom, pa kaže kako knjigu ne želi da komentariše, samo da nikada ne bi pisao o svojim prijateljima kao autor.

U pogledu je bilo jasno šta tačno misli i o knjizi i o autoru.

Edited by klimt
  • +1 7
Link to comment
9 minutes ago, klimt said:

Neka mi Bog oprosti, ali ja u ovom čoveku vidim nešto dijabolično i opasno, ne šalim se.

To je utisak koji sam stekao čitajući ono što je pisao, i gledajući kako priča.


Isti utisak iz prve. Uvale se u ulogu gde kao nema prozivanja da izvive dijabolu u sebi. Odvratan lik.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, beyoncé said:

kupljene karte za altin gun & cymande! (brisel) 🥳

 

All Concerts & Live Streams

 

ALTIN GÜN
 

APR 09, 2024

 
APR 11, 2024

 
APR 21, 2024

 
MAY 25, 2024
 
Obzirom da im je poslednji koncert na turneji u Becu, mogao bi neko da obraduje publiku u Srbiji organizovanjem koncerta.
  • +1 1
Link to comment

Ima na njihovom Bandcampu i Brisel 13.04. Ne znam zašto ga nema na njihovom sajtu. A slažem se za dovođenje u Srbiju - samo nisam siguran da li bi bilo dovoljno publike za njih. Recimo, baš sam se razočarao brojem ljudi na Bombinu. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...