Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Danas pustio Ivu Bittovu i Vladimira Vaclaveka - Bile inferno. I posle vise od 25 godina, remek delo. Nekoliko puta na repeat, a moglo je i dalje. Indies rec se potrudio da opremi izdanje shodno kvalitetu muzike. Vrhunski.

Bas mi zao sto ne mogu u Novi sad. Nadam se da će neko od forumasa da dobaci i da javi utiske.

Link to comment

Dakle Altin Gun u sted Teksasa. Iako je broj Turaka težio ka nuli, reakcija publike odlična. Predviđenih festivalskih 50-tak minuta su produžili sa još dve pesme na oko sat i 10 minuta. Nisam siguran ko je ovde na temi napisao da su pre svega live bend, potpuno je bio u pravu. Onaj Lepi Cane, maestro na sazu, u jednom momentu poludeo sa sintisajzerima. Enivej, gospođa i ja se odlično proveli.

Edited by bios
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Raye sinoc u the Novo 

 

Bas sam pod utiskom. Vece je bilo prilicno intimno, publika sjajna, Raye iskrena do te mere da sam jedva zadrzavala suze. Izmedju pesama ispovedala nam se. Duhovita, presharmantna na pozornici, siri tu svoju unutrasnju ljubav. 

Srecni smo sto je imamo. Takav Bozji dar ima, neopisivo. Cak mi ni jazz segmenti nisu smetali a bilo je po svakoj pesmi. 

Svi je porede sa Adele i Amy Winehouse, mene vise asocira na Esthero, kanadsku pevacicu. Vokalno je powerhouse mozda i za Amy i Adele. Uverite se sami 

 

 

 

Jedan od njenih hitova, autobigrafska pesma 

Spoiler

O silovanju od strane producenta kada je imala 19godina

 

 

 

 

Inace volim 070 shake (black dress mi na repeat), odlicna kombinacija njih dve :wub:

 

 

Edited by mustang
  • -1 1
Link to comment
38 minutes ago, Eleniko said:

Eli bio neko sinoć na The Swans?

 

Bio ja... Šta ja znam. Bilo OK.

Nisam neki veliki fan Swans ali volim da poslušam. Umeju dobro da izvozaju ponekad, ali većinom to mi sve proleti iznad glave. Ništa me tu ne zaintrigira.

E sad na koncertu nema bežanja pa si fokusiran na binu pa onda ima više smisla. ali opet sam došao u momenat da proveravam tiket iz kladže na mobilnom.

Sve to zvuči dobro upakovano, malo svedenije u odnosu na studijske verzije, ali nekako kao da gledaš usporeni film.

  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, mustang said:

Raye sinoc u the Novo 

 

Bas sam pod utiskom. Vece je bilo prilicno intimno, publika sjajna, Raye iskrena do te mere da sam jedva zadrzavala suze. Izmedju pesama ispovedala nam se. Duhovita, presharmantna na pozornici, siri tu svoju unutrasnju ljubav. 

Srecni smo sto je imamo. Takav Bozji dar ima, neopisivo. Cak mi ni jazz segmenti nisu smetali a bilo je po svakoj pesmi. 

Svi je porede sa Adele i Amy Winehouse, mene vise asocira na Esthero, kanadsku pevacicu. Vokalno je powerhouse mozda i za Amy i Adele. Uverite se sami 

 

 

  Reveal hidden contents

O silovanju od strane producenta kada je imala 19godina

 

 

Inace volim 070 shake (black dress mi na repeat), odlicna kombinacija njih dve :wub:

 

 

 Ou seven ou šejk je neko koga bi najradije video uživo na koncertu....

 Uostalom ako neko zna da prepozna talenat to je Kanye :kralj:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...