Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

3 hours ago, Nikodije said:

bejah u banovini pa ne napisah da je batushka bila odlicna. barutana super prostor za 1 ovakav koncert

 

 

lol brt jel ovo ruska muzika ahahahahaha

  • Haha 1
Link to comment

A za Ramštajn stvarno zavladalo ludilo.

Zove me zet lekar, dve specijalizacije, plus sub na vidiku, jes da voli AC/DC al sa Ramštajnom ga ni u snu ne bih povezao.

Mene ne radi, al poštujem.

Link to comment
On 24. 10. 2023. at 22:49, bios said:

GIF-800x1000px_LEVITATION-2023.gif?v=168
 

Veoma kul festivalčić i šteta što fali slobodnog vremena da se još nešto čuje. Kad sam već morao da biram jedan koncert, izbor je pao na Altin Gun. 

 

Hej, kako zvuče uživo:)?

Link to comment
3 minutes ago, notenoughreasonsforclaire said:

Hvala, tako sam i mislio:D. Merkam ove prolećne nemačke datume, i sve čekam da neće možda i u ex-SFRJ krajeve...

 

Pitala sam se vec kako to da ne svracaju malo u nase krajeve, posto cenim da bi bilo publike. Ovde su recenzije koncerata sa sve publikom i atmosferom eksplozivnije nego za Ramstajn. :D

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

@notenoughreasonsforclaire 

Koncert je u nedelju, pa pišem kako je bilo posle toga :) 

Vidim da u poslednje vreme sviraju dosta stvari sa poslednjeg albuma, što mi je generalno skroz ok fazon. 
 

I stvarno mnogo kul festival. Žanrovski šareno, baš kako ja volim. Šteta što nisam student sa viškom slobodnog vremena pa da uzmem 4 day pass. Ovako nam prvu, za ne propustiti stvari bi bile Panda Bear / Sinic Boom, DJ Shadow, Dandy Warhols,  Black Angels, Flying Lotus.  Izbor je pao na Altin Gun jer ko zna kad će opet na turneju preko bare. 

  • +1 2
Link to comment

Altin Gün studijski i uzivo, dva skoro različita benda. Ne mogu da slušam njihove albume, ali uživo, ceo koncert igranje. Doduše, gledao i Viaux Farka Toure-a u Nürnbergu, ni pola od koncerta u Beogradu, gde je sve vreme bio praznik za kukove.

Sinoć, Motorpsycho u Nürnbergu, neloše. Videćemo kakvi će biti Jaya the cat veceras u Würzburgu.

spacer.png

Edited by wayfaring stranger
  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, wayfaring stranger said:

Altin Gün studijski i uzivo, dva skoro različita benda. Ne mogu da slušam njihove albume, ali uživo...

Isto, najviše KEXP snimke. Uvek im je živa verzija bolja od studijske.

  • +1 1
Link to comment
23 hours ago, klimt said:

Isto, najviše KEXP snimke. Uvek im je živa verzija bolja od studijske.

Totalno!

Ja sam ih prvi put i čula na KEXP, onaj gde sviraju četiri hit pesme u nekom hangaru, i ništa* posle mi nije tako bilo dok ih nisam slušala na koncertu.

*Osim Ćemalima, Lejle i Kisasa kisas, gde se sa ovom poslednjom redovno drogiram. Tu nazalost nisam čula uzivo, to je bio drugi album posle.

 

Uzgred, najbolji je Guglov prevod na srpski:

 

Kısasa kısas, dünya kim kime dum duma
Kısasa kısas, dünya biz bize, yan yana

>

Сиса за длаку, свет се пита ко је ко
 Сјеница за длаку, свијет смо ми, једни поред других

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...