Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Šta uopšte radi ostatak BO ekipe? Pokušali su posle raspada da nastave kao Čovek vuk, ali to nije ličilo ni na šta.

Ima na tjubu snimak sa koncerta na kojem im je Čorba gostovao, rage komentari ispod tog videa su spektakl.

Link to comment

Nemam pojma da li su muzički još aktivni , Mita je skoro pevao uvodnu špicu za onu seriju "Kljun", neko je već kačio to. 

Mislim da je projekat Čovek Vuk otišao u ropotarnicu istorije.

 

Našao sam taj snimak i komentari ispod tog gostovanja Bore su baš poziv na kvalitetan linč :D

Link to comment
1 hour ago, Malkmus said:

U ranim danima ovog foruma Block Out su uglavnom smatrani za loš bend. Meni su bili u redu, naročito Protiv sebe i ona neka polja sa golom ženom u spotu. Kako se to promenilo?

 

Vranjković mi je dobar, da nije bilo foruma i čestog hvaljenja, mislim da nikada ne bih obratio pažnju na njegovu muziku.

 

I KKN nisu bili baš omiljeni ovde, a ja ih baš voleo, zaključno sa albumom iz 2009.

 

Evo moram da priznam da prvi puta čujem da je iko u vaseljeni ovo ikada izjavio.

Link to comment
9 hours ago, villiem said:

Bioloski minimum iz 2019 Live je malo remek delo, nadam se da su i sad snimali.

Svaki koncert se snima :) Ima novih pesama, uz malo sreće biće izdanje sledeće godine.

  • +1 4
Link to comment
10 hours ago, Malkmus said:

U ranim danima ovog foruma Block Out su uglavnom smatrani za loš bend. Meni su bili u redu, naročito Protiv sebe i ona neka polja sa golom ženom u spotu. Kako se to promenilo?

 

Vranjković mi je dobar, da nije bilo foruma i čestog hvaljenja, mislim da nikada ne bih obratio pažnju na njegovu muziku.

 

I KKN nisu bili baš omiljeni ovde, a ja ih baš voleo, zaključno sa albumom iz 2009.

To samo pokazuje stepen ppproseravanja.

 

  • +1 1
Link to comment

posle skoro 2 godine sinoć sam prekinuo koncertni post.

otišao na trg. poveo klince (al to je više možda za onaj roditeljski topik).

 

Straight Mickey and the Boyz su fino isprašili. 

meni njihove pesme nisu nešto, nekako mi je taj zvuk/žanr monoton. ali su momci bili energični na bini i raja je đuskala. tako da je bilo fino.

 

i onda Zoster, zbog kojih smo primarno i došli.

ovi su postali ooooozbiljan bend. usvirani su opako. prave super atmosferu. Mario je šoumen, drži ti pogled fiksiran na binu jer stalno ima neku gestikulaciju. i ono što je zanimljivo preradili su malo aranžmane nekih starijih pesama tako da su i one sad stilski (meni bar) kvalitetnije. baš baš ozbiljno zvuče. i atmosfera je odlična bila, publika u ekstazi. moji klinci đuskali samo tako :wub:

 

nismo čekali ostale bendove, najviše jer smo se smrzli :D 

 

žao mi je što nisam išao na Vranjkovića. delom frka od par hiljada ljudi u zatvorenom, delom preklapanje sa nekim privatnim planovima.

ali da, na ovom forumu dugu nije (moglo da) se priča pozitivno o dosta bendova, Block-out i Bjesovi included. 

Link to comment

Ako neko pita "kako je bilo u Srbiji 90tih, kako su se ljudi osecali" treba mu samo gurnuti pod ruku "Godina sirotinjske zabave" i " San koji srecan sanjas sam". Remek-dela i autenticni dokumenti vremena. Hirurski precizno seciranje ocaja pre svega mlade (anti turbofolk) generacije. Obozavao sam Block Out, koncerte nisam propustao. Onda je dosla proslava Srpske nove godine 2007. gde je Nikola pristao da deli binu sa Cecom, sa simbolom svega protiv cega je pisao i tako se posrao sebi i meni u usta. Od tada nisam otisao ni na jedan koncert ni Block Outa ni kasnije Nikole. Hocu, ali ne mogu.

Link to comment
37 minutes ago, Svarog said:

 

žao mi je što nisam išao na Vranjkovića. delom frka od par hiljada ljudi u zatvorenom, delom preklapanje sa nekim privatnim planovima.

ali da, na ovom forumu dugu nije (moglo da) se priča pozitivno o dosta bendova, Block-out i Bjesovi included. 

 

vranjkovicev koncert je sa stanovista javnog zdravlja verovatno bio najbezbedniji dogadjaj jer je ovo prvi put da mi je neko trazio da pokazem kovid potvrdu i svi unutra su bili vakcinisani. veceras idem u pionir gde ce 7 hiljada ljudi da urla i pljuje dva sata, a potvrdu niko nece traziti. neka mi neko objasni gde je tu logika.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Pexa said:

Ako neko pita "kako je bilo u Srbiji 90tih, kako su se ljudi osecali" treba mu samo gurnuti pod ruku "Godina sirotinjske zabave" i " San koji srecan sanjas sam". Remek-dela i autenticni dokumenti vremena. Hirurski precizno seciranje ocaja pre svega mlade (anti turbofolk) generacije. Obozavao sam Block Out, koncerte nisam propustao. Onda je dosla proslava Srpske nove godine 2007. gde je Nikola pristao da deli binu sa Cecom, sa simbolom svega protiv cega je pisao i tako se posrao sebi i meni u usta. Od tada nisam otisao ni na jedan koncert ni Block Outa ni kasnije Nikole. Hocu, ali ne mogu.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, Nikodije said:

vranjkovicev koncert je sa stanovista javnog zdravlja verovatno bio najbezbedniji dogadjaj jer je ovo prvi put da mi je neko trazio da pokazem kovid potvrdu i svi unutra su bili vakcinisani. veceras idem u pionir gde ce 7 hiljada ljudi da urla i pljuje dva sata, a potvrdu niko nece traziti. neka mi neko objasni gde je tu logika.

 

Vakcinisani mogu da prenesu virus, mogu da obole, umru, mogu sve sto si nevakcinisani. Potpuna je zabluda da vakcinisani ne umiru od kovida ili da su zasticeniji. Govorim ti kao neko ko radi u medicinskom sektoru i svaki dan se susrece sa slucajevima. Dostupne vakcine ne deluju na omikron pa sada krece kampanja za vakcinaciju protiv omikrona. Vakcine stizu u aprilu. Do tada cemo imati novi soj na koji vakcina protiv omikrona nece delovati i tako sve u krug. Malo progooglaj i videces da virus moze u organizam da udje i preko oka. Maska sprecava samo da onaj ko je zarazen manje rasprsuje viruse oko sebe. I nicemu vise. Na kutijama za maske lepo pise da ne stite od zarazavanja. Naivno je verovati da si bezbedan ako si vakcinisan.

Link to comment
10 minutes ago, wayfaring stranger said:

 

Vakcinisani mogu da prenesu virus, mogu da obole, umru, mogu sve sto si nevakcinisani. Potpuna je zabluda da vakcinisani ne umiru od kovida ili da su zasticeniji. Govorim ti kao neko ko radi u medicinskom sektoru i svaki dan se susrece sa slucajevima. Dostupne vakcine ne deluju na omikron pa sada krece kampanja za vakcinaciju protiv omikrona. Vakcine stizu u aprilu. Do tada cemo imati novi soj na koji vakcina protiv omikrona nece delovati i tako sve u krug. Malo progooglaj i videces da virus moze u organizam da udje i preko oka. Maska sprecava samo da onaj ko je zarazen manje rasprsuje viruse oko sebe. I nicemu vise. Na kutijama za maske lepo pise da ne stite od zarazavanja. Naivno je verovati da si bezbedan ako si vakcinisan.

 

znaci nebitno je da li se nalazis u prostoriji gde su svi vakcinisani, ili gde pola jeste a pola nije vakcinisano?

a i dalje mi nije jasno zasto je kovid potvrda bila potrebna za 1500 ljudi na koncertu, a nije za sedam hiljada na utakmici. ali pitanje je vise retoricko, ne moramo da  ovaj topik pretvorimo u kovid topik. samo mi zao sto covek nije bio na koncertu jer mu je frka od zatvorenog prostora, a valjda ne bi trebalo da mu bude frka ako su unutra svi vakcinisani.

Link to comment
37 minutes ago, Nikodije said:

 

1. znaci nebitno je da li se nalazis u prostoriji gde su svi vakcinisani, ili gde pola jeste a pola nije vakcinisano?

 

2. a valjda ne bi trebalo da mu bude frka ako su unutra svi vakcinisani.

 

@Pexa - nisam bockan. dva puta prelezao, jednom deltu u maju, a drugi put omikron prosle nedelje (govorim na osnovu simptoma koje sam imao). kada bi trebalo da se bockam, ne bih. koja svrha? kada primis vakcinu ona vise ne stiti od novih sojeva. da je stepen zastite kao kod starih vakcina koje smo primali kao deca, prvi bih stao u red da primim. rodjaka radi na ortopediji, banjica, tri puta vakcinisana, tri puta prebolela.

1. ima razlike, ali ni blizu koliko mislis. upravo to i govorim. kada su svi ljudi vakcinisani, osecaju se bezbednije i lakse se prenosi virus. ako ides u halu za 7K neproverenih, ides na svoju odgovornost i svestan si rizika. tvoje telo, tvoja odgovornost. ja licno ne bih isao.

2. trebalo bi. jos jednom ponavljam, nije bitno samo da li su svi vakcinisani, vec i kada su vakcinisani. da ne razglabam o statistikama nakon koliko od vakcinisanja opada imunitet i sl. to sto su svi vakcinisani ne znaci puno. znaci, ali ne puno.

 

ovim bih u potpunosti zavrsio pricu o vakcinama. ako neko ima potrebu da pita, konstatuje, pljuje i sl, molim vas u privatne poruke.

  • -1 2
Link to comment
19 hours ago, Frank Pembleton said:

Za BlockOut je u mom društvu važilo da je retko kome ono "prvi bend na listi", ali retko ko je za njih govorio da su loši, smarači i tako to.
Bilo je ljudi koji prosto nisu voleli "sav taj mrak", ali kažem niko ih nije ono mrzeo...







... Shiit has hit the fan


 

 

18 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Evo moram da priznam da prvi puta čujem da je iko u vaseljeni ovo ikada izjavio.

 

9 hours ago, Filozof manijak said:

To samo pokazuje stepen ppproseravanja.

 

Možda je bolje reći da bi nekada ovde mogao da se spremiš na ha-ha ili neku ciničnu opasku ako kažeš da je Block Out dobar.

Imao je dosta čari pdf Muzika, svađe oko Pekinške Patke, prodaje il neprodaje Faith No More na Exitu, trolovanje Kudravog Gaučosa na xy strana o tome da je ceo YU new wave sranje, a neće da kaže šta nije sranje... Onda tu i tamo upadne Bad sa podjebavanjem jebo vas Sonic Youth, Hella kaže džemperlije, Kenjigrađani, njanjavci, MP stalno zajebava nekog a sluša Grin Dej i tako :)

  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, Malkmus said:

Možda je bolje reći da bi nekada ovde mogao da se spremiš na ha-ha ili neku ciničnu opasku ako kažeš da je Block Out dobar.

Imao je dosta čari pdf Muzika, svađe oko Pekinške Patke, prodaje il neprodaje Faith No More na Exitu, trolovanje Kudravog Gaučosa na xy strana o tome da je ceo YU new wave sranje, a neće da kaže šta nije sranje... Onda tu i tamo upadne Bad sa podjebavanjem jebo vas Sonic Youth, Hella kaže džemperlije, Kenjigrađani, njanjavci, MP stalno zajebava nekog a sluša Grin Dej i tako :)

:rolleyes: Zlatno doba!!! A tek stari B-92 forum. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...