Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Sećam se, naleteo sam na Mitu jednom pred samo bombardovanje, kupovao je na onoj maloj pijaci iznad Zelenjaka (preko puta Sporta, ako je to moglo da se nazove pijacom) neke ženske gaće...   :nobles:

Link to comment

Mita na davnom koncertu u sali SKC-a nosio majicu sa malim mrgudom u crvenoj marami. Imao sam istu takvu i to prije njega!

 

Zvali su ga jedno vrijeme Mita Nokaut kada je popio batine (zajedno sa svima ostalima, ali su njegove izgleda bile naročito efektne) od cajaca na svirci u Šapcu. Pričao mi tadašnji klavijaturista benda ...mmmm.. Psihopolis (??) dok smo prodavali mrnđalice na tezgama ispred Meka u Požeškoj ledene zime 1999.

 

Edited by autsajder
Link to comment

U ranim danima ovog foruma Block Out su uglavnom smatrani za loš bend. Meni su bili u redu, naročito Protiv sebe i ona neka polja sa golom ženom u spotu. Kako se to promenilo?

 

Vranjković mi je dobar, da nije bilo foruma i čestog hvaljenja, mislim da nikada ne bih obratio pažnju na njegovu muziku.

 

I KKN nisu bili baš omiljeni ovde, a ja ih baš voleo, zaključno sa albumom iz 2009.

Link to comment
10 minutes ago, Malkmus said:

U ranim danima ovog foruma Block Out su uglavnom smatrani za loš bend. Meni su bili u redu, naročito Protiv sebe i ona neka polja sa golom ženom u spotu. Kako se to promenilo?

 

Vranjković mi je dobar, da nije bilo foruma i čestog hvaljenja, mislim da nikada ne bih obratio pažnju na njegovu muziku.

 

I KKN nisu bili baš omiljeni ovde, a ja ih baš voleo, zaključno sa albumom iz 2009.

nema bed mjuzika, sad bi nas sve rasterao :lolol:

  • Haha 2
Link to comment

Vranjković ovo što radi, radi velenajstorski, i sinoćni, i koncerti pre neku nedelju u NS, u Fabrici su bili naprosto odlični.

 

Kao i ustalom većina svirki Block Outa. Za moju generaciju, što mu dođe sredina 80tih, Godina Sirotinjske Zabave i San koji srećan sanjaš sam su morali da se znaju napamet, svaki (čarobni) akord i svaki zarez.

 

Ja se pak nadam još nekad u životu da ima nade da se Block Out opet skupi, makar da čujemo kako bi zvučale pesme sa "Veronautike" a da ih peva Mita. Što je neko gore napisao, Mita ima glas za sav taj mrak.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Meni prija i Vranjkovićev glas, nema neki raspon al nema veze. Juče je bilo impresivno sa koliko energije su nakon više od tri sata odsvirali najbrže i najtvrđe pesme iz ere Block outa, to je baš bilo dobro.

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Meni prija i Vranjkovićev glas, nema neki raspon al nema veze. Juče je bilo impresivno sa koliko energije su nakon više od tri sata odsvirali najbrže i najtvrđe pesme iz ere Block outa, to je baš bilo dobro.

O da.

Link to comment

Za BlockOut je u mom društvu važilo da je retko kome ono "prvi bend na listi", ali retko ko je za njih govorio da su loši, smarači i tako to.
Bilo je ljudi koji prosto nisu voleli "sav taj mrak", ali kažem niko ih nije ono mrzeo...







... Shiit has hit the fan



  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

Meni prija i Vranjkovićev glas, nema neki raspon al nema veze. Juče je bilo impresivno sa koliko energije su nakon više od tri sata odsvirali najbrže i najtvrđe pesme iz ere Block outa, to je baš bilo dobro.

Prija i meni, toliko da sam juče išao za BG na koncert, i ako sam ga slušao pre nepune tri nedelje u NSu.

Letos je bila bizarna situacija, da je držao koncert na krovu "Promenade", što bi rekli mladi popularnog šoping centra u Ujvideku. I Nikola i ekipa dali i tamo sve od sebe, energično i jako, uz izvinjenje što se koncert odigravao u takvim uslovima. Mi gore bili u "Teškom slučaju pakla", ispod nas lagani šoping i slavljenje konzumerizma.

 

Samo se prosto nadam da ćemo još jednom nekada čuti kako Mita peva "U krtogu", uživo, kao što je jedared pevao u Tremi, pre jedno 15tak godina i naterao emocije na 3 atmosfere. Kad je letos bio kod Galeba, nešto je Nikola mrmljao o Block Outu a ovaj pacer ga nije to pitao.

  • +1 1
Link to comment

Bioloski minimum iz 2019 Live je malo remek delo, nadam se da su i sad snimali. Svi u bendu su sjajni, zao mi je bilo kada se raspao BO al se nekako poslozilo, ne cujem vise bo glas, sve je prirodno a i Nikola radi na sebi. Ovo je njegovo vreme. Neki dan voditeljka na nekoj televiziji, mislim da je Nova il N1, kaze na kraju najave za koncert - jel volite seriju Bolji zivot - to ga neko pitao u komentarima...nema neke logike samo sam se setio njegove face kada ga je to pitala. 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...