Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

7 hours ago, I*m with the pilots said:

 

@Hellbilly Kali @Nikola Kiric

 Ne razumem bas najbolje sto toliko branite KC Grad kad ga relativizujete i u sta pokusavate da me ubedite, da je problem u meni? ;)

Joj, uplašila sam se da ćeš se možda osetiti prozvano, ali sam se nadala da nećeš :) Svakako ne mislim da je problem u tebi, žao mi je ako si takav utisak stekla i izvini na nedostatku ograda.

 

Samo htedoh da podsetim da KC Grad uz mane ima i neke prednosti. A imam utisak da je pojačano na udaru jer 1) su dešavanja ovog tipa tamo česta, pa su publici navedene mane često u fokusu 2) su mnogi prisustvovali rasprodatim koncertima gde i ozbiljniji prostori imaju problem sa komforom, a kamoli KCG.

 

A generalno, mislim da mi je dublja motivacija da pišem to što se bgd koncertna publika ubrzano kruni. Znam da svi imamo razloge, ali bedak mi je da jedan od razloga bude puki bad rap ovog ili nekog drugog koncertnog prostora.

 

Još jednom, stvarno ništa lično.

Link to comment
20 hours ago, Hellbilly Kali said:

A s obzirom da je publike sve manje, teško da može da vas strefi neka nepremostiva gužva :dry:

 

 

Последња реченица оповргава већи део написан у истом посту..

Link to comment
3 hours ago, Hellbilly Kali said:

A generalno, mislim da mi je dublja motivacija da pišem to što se bgd koncertna publika ubrzano kruni. Znam da svi imamo razloge, ali bedak mi je da jedan od razloga bude puki bad rap ovog ili nekog drugog koncertnog prostora.

 

to je globalni fenomen, izgleda. 

Link to comment

Daleko je KC Grad od idealnog ali mu to negde i daje šmek, kako je već napisano. Stubovi se ne mogu pomeriti ali dobar tonac može da izvadi stvar bar donekle, naročito je to moguće poslednjih godina pošto su se ljudi malo uvežbali, koliko sam video. Ima i tu brljanja, naročito je zanimljivo u istom tom Gradu kada se tonac i oprema stave u ćošak :lolol:

 

A i dobra atmosfera uvek kompenzuje osrednji kvalitet zvuka, nije to jazz ili klasika 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...