Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

 

2 minutes ago, I*m with the pilots said:

Meni su titrale oči na toj animaciji za "Ti, ki izzivas"

 

Hvala na izveštaju, deluje da je bilo baš super. Ja sam na mom koncertu kupila ovakvu majicu.

Lepa je ali nije bila sinoć.

Ja bih OVU!

 

Link to comment
7 hours ago, I*m with the pilots said:

Meni su titrale oči na toj animaciji za "Ti, ki izzivas"

 

Hvala na izveštaju, deluje da je bilo baš super. Ja sam na mom koncertu kupila ovakvu majicu.

 

6 hours ago, klimt said:

 

Lepa je ali nije bila sinoć.

Ja bih OVU!

 

 

Na "Wir sind das Volk" sam hteo ovu, ali je nije bilo.

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Ras said:

Čitajući @klimt-ov izveštaj i nakon prenetih mi utisaka od prijatelja, moram da kažem da mi je krivo što nisam otišao u NS.

Iskreno, kod mene je prevagnula izložba, da "klimt" sa sinom vidi Klimta, i da mu iz prve ruke predstavim jedan od omiljenih bendova. Naravno i da provedemo prijatno popodne i veče.

Nisam verovao da su u punoj formi, i da sve to ima smisla, a i te kako ima. Mislio sam da posle vrhunca kao što je "Wir Sind Das Volk" neminovno sledi veliki pad, međutim, održavaju i dalje veoma visok nivo.

  • +1 5
Link to comment
On 7. 12. 2023. at 18:23, wayfaring stranger said:

spacer.png

Za sekund sam se ponadao (iako znam da je nemoguće) da je ovo postavljeno jer dolaze kod nas :D

 

Ja ih ne volim ali sigurno ima ljudi kojima dosta znače....Queens Of The Stone Age u Zagrebu. Jul 2024. 66 evra.

Link to comment

20231215-195950.jpg

20231215-220403.jpg

20231215-220537.jpg

15.12.23 - Gluecifer + The Demtones, Technikum, München

Isto mesto kao i koncert Gogo Penguin, sto znaci losa akustika, plus tonac sedi na galeriji tako da je zvuk podesen da u parteru sve prsti od visokih tonova, a basa nigde. Srecom, sve se ispeglalo od polovine koncerta. The Demtones posten rock, bend koji je ok da se vidi i cuje jednom. Malo Greta Van Fleet, malo The Hives. Pola sata lepo za zagrevanje, ali nista posebno.
Po recima pevaca Gluecifera, u Minhenu su poslednji put svirali pre oko 20 godina. Pocinju odmah, direktno i u glavu. Samoproklamovani kraljevi r'n'r-a uz Hellacopterse, najbolji izdanak skandinavskog rocka u senci The Hives. Narednih sat vremena je pakao. Atmosfera sjajna, publika peva pratece vokale, pivo prsti na sve strane, floating, kao da je punk koncert. A u publici galerija likova kakvu do sada ne videh. Metalci, punkeri, alternativci, penzioneri, ali i dosta mladje publike. U jednom trenutku, izmedju pesama, pevac se obratio nekolicini klinaca (6-7 godina) koji su bili na ledjima svojih roditelja. Mislim da ce deca to pamtiti ceo zivot. Uz to su dobili i zasluzeni aplauz. Repertoar ok, mada je bilo i mnogo boljih opcija. Savrsenstvo kvari zvuk i dosta price izmedju pesama. Pevac govori nemacki, pokusava da bude duhovit, ali nemci i humor, hm. Nakon sat vremena, mala pauza pa bis od tri pesme izmedju kojih nije bilo prekida i zvucalo je onako kako bi ceo koncert trebalo. Pale se svetla i krece Fairy tale of New York. Publika peva. Zastade mi knedla u grlu. Emotivnije od celog koncerta. Jbg Shane, valjda ce biti dovoljno viskija gore.
Inace je vece pocelo smehom. Iznad ulaza u Technicum je reklama sa pokretnim tekstom. Kada sam video ko na istom mestu svira veceras (16.12.) dan nakon koncerta Gluecifer-a, poceo sam da se smejem, proverite na linku zasto. https://shorturl.at/jtHKW

Edited by wayfaring stranger
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...