Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 16.1.2020. at 10:28, slepa živana said:

bilo je nekoliko okupljanja komšija iz ovog dela oko đure đakovića, zbog 28. valjda je plan da trola ide tuda. ne znam šta su uradili.

 

Meni je taj protest bio potpuno bzvz. Kapiram da je napravljen isključivo iz usko sebičnih interesa, nemoj da ništa ide pod mojim prozorom, ali ne znam da li se još neko pridružio ili je ostalo na inicijativi građana. Znam da su skoro iz vlasti mahali ovim kao argument za svoju stvar.

Link to comment
On 26.1.2020. at 13:20, keitel said:

 

Meni je taj protest bio potpuno bzvz. Kapiram da je napravljen isključivo iz usko sebičnih interesa, nemoj da ništa ide pod mojim prozorom, ali ne znam da li se još neko pridružio ili je ostalo na inicijativi građana. Znam da su skoro iz vlasti mahali ovim kao argument za svoju stvar.


Ne znam da li je bas neophodno da se tamo nabudzi 4 trake za saobracaj, i to bas tik pod prozor tim ljudima...

Moja drugarica zivi preko puta pumpe i kaze da se i sad trese zgrada kad prodje kamion, mogu misliti na sta ce zivot tamo liciti ako se sve ovo realizuje, od buke, izduvnih gasova, horor

 

 

14934598-B167-4207-A301-841097F51DE0.jpeg

3C4C8361-D429-4485-B3FE-4CAB202512C7.jpeg

Link to comment

Alstom dao predlog. 4 mlrd usd za dve linije. Prva za 5g od pocetka radova. Valjda ce prihvatiti ovo i da se konacno krene. Naivno se nadam da ce pred izbore potpisati, ako sve bude kako treba

 

"Projekat predviđa izgradnju dve linije metroa, a ukupna vrednost radova procenjena je na oko četiri milijarde evra." 

 

Metro-mape-linija.jpg

Edited by Ravanelli
Link to comment
Alstom dao predlog. 4 mlrd usd za dve linije. Prva za 5g od pocetka radova. Valjda ce prihvatiti ovo i da se konacno krene. Naivno se nadam da ce pred izbore potpisati, ako sve bude kako treba
 
"Projekat predviđa izgradnju dve linije metroa, a ukupna vrednost radova procenjena je na oko četiri milijarde evra." 
 
Metro-mape-linija.jpg
Hm, nisam siguran da želim da ovi krenu da rade to...
Drugo oni su se već opredelili da ce kinezi da rade, a na pređašnjim radovima po gradu je usvojena parola "render ne obavezuje"...
A i ti ćeš imati priliku iz blizine da pratiš radove pošto jedan od pravaca ispod reke pa ispod Bul. Z. Đ. [emoji41]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

mislim alstom valjda daje planove, projekte, tehnološka rešenja i sve to, a kinezi rade izvedbu

eee u zđ je tek druga linija, znači neke 2027.

Edited by Ravanelli
Link to comment
48 minutes ago, mlatko said:

A Жарково?

а Борча??

Polazna tačka prve linije metroa, ukupne dužine 21,3 kilometra, bila bi u naselju Železnik, a do krajnje tačke u Mirijevu imala bi 23 stanice: Železnik - Ranžirna - Makiš - Žarkovo/Bele vode - Trgovačka -Požeška - Pijaca “Banovo brdo“ - Most na Adi - Sajam - Gazela - Palata pravde - Savski trg - Trg Republike - Francuska - Luka “Beograd“ - Dunav stanica - Pančevački most - Železnička stanica “Karaburma“ - Diljska - Višnjička - Mirijevski bulevar - Gimnazija - Mirijevo.

Link to comment

odlicno

prva linija sa makiske strane, da se  znaju prioriteti :fantom:

 

iz nekog razloga su pre par godina i ovaj obican gsp saobracaj na tu stranu ka makisu pa dalje ka obrenovcu doveli u red

ako se malo potrudimo ima da se produzi metro do obrenovca :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...