Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

1 hour ago, slepa živana said:

ja prošle nedelje pokušavala da dozovem kurira iz postexpressa da dođe da preuzme pošiljku, od utorka do petka, i nikako da se pojavi. na kraju odem u petak sama u poštu da predam pakete i da pitam o čemu se radi. kontrolorka mi kaže, nezvanično, svi su dali otkaz. 

u petak oko 5 dolazi momak kurir, reko kasno već sam sama obavila... a jel istina da jedini ti nisi dao otkaz? a on kaže, pa skoro, ali i ja ću od prvog, idem u gsb, tamo je veća plata. u pošti 36000 na određeno, tromesečni ugovori, ponedeljak - subota, i to ako imaš sreće. kuriri većinom rade pon-petak, za 20000 na pp ugovore. u gsp oko 60000. ne znam kakvi su ugovori.

 

Mi smo čekali hitan paket da nam isporuče gotovo 5 radnih dana.

Na kraju, nakon gomile telefonskih razgovora, nervoze, jurnjave... došao je momak, i kaže da ceo NBG i Zemun pokrivaju samo on i još jedan kolega i da je nemoguće da isporuke stižu na vreme.

Link to comment

Koliko je "tačan" ovaj beovoz ili kako se god zove?

Treba mi sutra da se dovučem do Novog Groblja, nekako mi to najbolja varijanta, ako radi...

On sad ide na sat vremena?

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

Link to comment
11 hours ago, Frank Pembleton said:

Koliko je "tačan" ovaj beovoz ili kako se god zove?

Treba mi sutra da se dovučem do Novog Groblja, nekako mi to najbolja varijanta, ako radi...

On sad ide na sat vremena?

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

 

Ovi zornjaci u 07:40,08:40 umeju da kasne po 10-15 min ostalo sve na vreme.

Link to comment
2 minutes ago, Lezilebovich said:

Sve sto je skoro renovirano/radjeno predstavlja dodatno rizik. Ovo iskakanje je na Slaviji, proslo na novom mostu...

Kaze mi ortak da S.Novaka to sto treba da zalivaju oko sina rade sa takvim bolom u.... da ce to da se razvali ekspresno...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...