Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Prvog oktobra? Ihaaa do tada ko živ ko mrtav...

Ali kad krenu oni beli raspadi biće veselo...

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

Rekao bih da baš na tom linku stoji koje su linije promenjene...pogledajte ove zelene, plave i crvene simbole pored imena linija i legendu dole. Po tome ispada da je odrađeno možda nekih 10% promena (a od nekih se odustalo).

Link to comment

Tj. možda pak i ne :huh: to izgleda kao spisak svih linija, pa ne vidim koje su linije nove, koje ukinute, koje promenjene, da li ,,poništeno" znači planirana promena od koje se odustalo, ili stara linija koja je promenom ukinuta...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Danas oko podneva kolima silazim sa Brankovog mosta dole u Karađorđevu, kad u Pop-Lukinoj ka mostu naređana 4 žuta ikarbusa. Pomislih prvo bus-plus ridžovani ponovo u akciji, ali me je prisustvo narandžastih gsp kombija uverilo da su prokuvali na današnjih 30 stepeni. Ako je ovako u aprilu, šta nas tek čeka u julu?!

Link to comment

Danas oko podneva kolima silazim sa Brankovog mosta dole u Karađorđevu, kad u Pop-Lukinoj ka mostu naređana 4 žuta ikarbusa. Pomislih prvo bus-plus ridžovani ponovo u akciji, ali me je prisustvo narandžastih gsp kombija uverilo da su prokuvali na današnjih 30 stepeni. Ako je ovako u aprilu, šta nas tek čeka u julu?!

 

Situacija kojoj sam prisustvovao pre nekih dvadesetak godina. Čekao autobus na stanici posle opštine NBGD, dolazi zglobni i odjednom mu je eksplodirala spoljna guma na prednjem desnom točku, zasuo nas je komadima gume od kojih su neki bili veličine šake. 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Izgleda da GSP više ne vozi na 601, danas samo privatnici, totalni haos, nigde autobusa

 Baš tako, sada pogledah red vožnje na sajtu GSP, piše da od 10. maja sve polaske obavlja privatni prevoznik. Alal im ćufte. 

Link to comment

Ima nova linija 38L. Na sajtu pise da ide od pogona Kosmaj do Mostara. Ali na autobusu koji sam video pise da ide od okretnice u Medaku 3 pa do Zemun Backe.. Ide dosta brze nego 18 ko ima potrebu za tom relacijom (meni bas legla jer povremeno idem Medak-Mostar, pa koristim sporiju 18 ili idem 29 pa 17). Problem je samo sto ide na 40min i sto ne znam kako da utvrdim koja je marsuta vazeca :(

Link to comment

Da pitam i ovde. 306 je jedini prevoz do Bubanj potoka?

 

edit: 20-ak stanica  :ph34r:  Jel stigne bar za manje od sat vremena?

 

edit 2: tek sad vidim da je to u pickincima... Verovatno cu ipak da se iscimam da odem al sam mislio da je to mnogo blize.

Edited by katamaran
Link to comment

Izgleda da GSP više ne vozi na 601, danas samo privatnici, totalni haos, nigde autobusa

 

Da, video sam danas neke čudne, crvene zglobne autobuse na štajgi, ne sećam se imena autoprevoznika.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...