Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Meni su najgori oni Ikarbusovi sa sedištima u sa kojih svo vreme klizim, pošto im je oblik tako genijalan, a plastika tako glatka. No, pošto 90% ljudi stoji, ventilacija je i dalje šampion.

Edited by Zabalujev
Link to comment

Baš sam hteo ta sedala da ishejtujem. Em što klizim, em što nema šanse noge nikako normalno da ubacim tamo, rastojanje između sedišta je k'o da su Pertini ©... Ne sedam već dugo u busevima nikako, zabod kraj nekog prozora ako može, ako ne može - naslon na vrata i to je to.

Link to comment

I vi se ljudi klizate po tim sedistima?Ekstra,ja se utripovao da se to samo meni desava jer sam se malko ugojio.Inace meni na zivce idu oni mali beli ukrajinski autobusi u koje sve ukupno moze da stane 20 ljudi.

Link to comment
I vi se ljudi klizate po tim sedistima?Ekstra,ja se utripovao da se to samo meni desava jer sam se malko ugojio.Inace meni na zivce idu oni mali beli ukrajinski autobusi u koje sve ukupno moze da stane 20 ljudi.
oni malecki sto idu na 82? koji je to fitnes da se ne ispadne sa sedishta do zemuna :lol:
Link to comment
I vi se ljudi klizate po tim sedistima?Ekstra,ja se utripovao da se to samo meni desava jer sam se malko ugojio.Inace meni na zivce idu oni mali beli ukrajinski autobusi u koje sve ukupno moze da stane 20 ljudi.
Rešiće to gradska vlast tako što će da doda šmirglu na sedišta tako da se prospektni glasači ne klizaju a ujedno dobiju i worn out izgled farmerki, 365 lepih srpskih dana u prevozu će biti modni krik. Edited by Kelt
Link to comment

Kad bi svaki korisnik ovog naseg divnog, najdivnijeg JKP uredno otkucavao i podsticao ostale da otkucavaju kartu, svako sediste bi bilo obelezeno fluorescentnim prslukom pocasnog kontrolora i vise ne bi bilo problema s klizanjem. Ali ne vredi, ko poslednji izadje nek vikne majstoru 'zatvori zadnja'...

Edited by Venom
Link to comment
oni malecki sto idu na 82? koji je to fitnes da se ne ispadne sa sedishta do zemuna :lol:
Ja se maltretirao na ponekoj 88 i 18, sa 82 nisam imao problema. Treba definitvno revidirati metode borbe u Beogradu. Sa stokom nema drugog načina. Što se civilizacije tiče, inspirisan sinoćnjim gledanjem filma rešio sam da se švercujem kad budem do Minhena, da naplatim pradedov prinudni rad u rudniku.
Link to comment
Meni su najgori oni Ikarbusovi sa sedištima u sa kojih svo vreme klizim, pošto im je oblik tako genijalan, a plastika tako glatka. No, pošto 90% ljudi stoji, ventilacija je i dalje šampion.
da, uzas. potpuno pogresan ugao sedista. a sa pola sedista ti vise noge i izadjes sav ukocen
Link to comment

na ta sedista je navodno trebalo da se postavi i nesto meko da se ne zulja dupe, ali je neko verovatno iskusno eskivirao doticni proces i razliku strpao u svoj dzep

Link to comment

Dobro, izgladneli građani su u solidnom broju buseva ogulili postavu na sedištima. Možda je neko štedljiv u GSP, pa rešio da prištedi naše pare :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...