Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

.. bogami sad se kreću i u dvojkama i ove "dvojke" na koje sam nalete su bile cice od recimo 20-24 godina i to "pristojnog" izgleda i prilično vesele :)Jedva čekam leto :)

Link to comment
.. bogami sad se kreću i u dvojkama i ove "dvojke" na koje sam nalete su bile cice od recimo 20-24 godina i to "pristojnog" izgleda i prilično vesele :)Jedva čekam leto :)
O da, prijatno sam iznenađen novim kadrovima. Kao što reče stari-budući predsednik, nemojte ja da vam objašnjavam. :D
Link to comment
zašto bre svi trljaju hebene kartice? prisloniš samo, sistem odmah pročita... primetio sam da babe trljaju najviše.
ne trljaju nego im se tresu ruke, starost pixy
Link to comment
juče nisam validirao™ personalizovanu, kontrola očitala i nikom ništa, nije čak ni prinela aparatu da se naknadno overi
igraš se sa vatrom, ha? living on the edge! :D
Link to comment
juče nisam validirao™ personalizovanu, kontrola očitala i nikom ništa, nije čak ni prinela aparatu da se naknadno overi
Ista situacija i kod mene juče (nije bilo validatora na III vratima, meni pune ruke, nisam hteo da idem na neka druga vrata).
Link to comment

+1, samo sto je kod mene bila nepersonalizovana, zahvalio se i nastavio dalje. Zato je liku do mene odmah provalio da nije ocitao jer je ostao bez kredita.

Link to comment
Još jedan "trik" kako prepoznati kontrolore, njihove "bus+" kartice su "crvene". Upravo me "validirali" ridžovani koji su ušli na mojoj stanici i tek na trećoj izvadili ona njihova sokoćala, pri ulasku uredno su se "validirali" (zajedno samnom) samo sa tim "crvenim" karticama.U "29"-kinji™...poslato preko tapatalk aplikacije
Ne razumem kako mogu da sakriju one svoje uređaje, naročito kad dođe leto? Staviće ih u torbe za laptop?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...