Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

3 minutes ago, đorđe geprat said:

ja imam utisak da je prevoz u beogradu postao besplatan. svaka čast ganguli koji to nije hteo ali mu se desilo.

 

 

gangula ftw

  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, đorđe geprat said:

ja imam utisak da je prevoz u beogradu postao besplatan. svaka čast ganguli koji to nije hteo ali mu se desilo.

 

Noćni prevoz je besplatan, ranije je bio 150 dinara. Što reče Shan Jan, u dnevnom prevozu može da se čeka momenat pre kontrole za slanje poruke.  Bez češćih kontrola ovaj sistem koji su uveli je besmislen.

  • +1 1
Link to comment

jbg, noćni prevoz, penzioneri, đaci, stara lica, beo voz..... toje džabe, raznorazni gotovo džabe, SMS gotovo džabe.

 

nego, da pokaže kako su Oni bolji od "žutih" štampali su one panoe a umanjene varijante izlepili po autobusima, sa navođenjem "starih" cena. onda je bilo razumljivo i smešno, sada je blesavo.

Link to comment
On 7. 10. 2023. at 17:20, Jimmy Kowalski said:

Jel bila neka objava oko povracaja novca koji su ljudi imali na Busplus karticama? Kako, gde? Nesto se ne secam..

upali su mi jutros u bus, kontrolorka i beli. pregovarali smo pola sata o mojoj ličnoj odluci da mi njih dvoje isplate hiljadarku sa stare kartice. rekli su mi da mogu da dobijem pare nazad u knez mihajlovoj 6, u staklencu ili u opštini.

On 20. 10. 2023. at 10:56, vememah said:

 

Spisak prodajnih mesta:

https://bgnaplata.rs/wp-content/uploads/2023/08/PRODAJNA-MESTA.pdf

 

Mada je svakako praktičnije kupiti srpski pripejd SIM na kiosku i staviti ga u neki stari mobilni ako ne možeš u trenutni.

da dodam da su pokušali da me izbace iz autobusa ali bezuspešno, pa sam u toku tih napora saznala da sada karte mogu da se kupe na svakom kiosku štampe, ako ne lažu.

  • +1 8
  • Tužno 1
Link to comment

Ko o čemu, baba... Danas se jedan za drugim otkazuju polasci Beovoza iz i prema Lazarevcu. Ovakav raspad se nije dogodio još od kako su pustili prugu u upotrebu, mislim posle remonta.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
6 hours ago, Malvo said:

Tako je sa NBG u špicu već duže vreme, prepuni autobusi.

Pa ne, ja putujem svaki dan sa NBG na Dorcol radi posla i ovakav raspad nije bio ranije. 

Link to comment
On 28. 10. 2023. at 0:55, slepa živana said:

upali su mi jutros u bus, kontrolorka i beli. pregovarali smo pola sata o mojoj ličnoj odluci da mi njih dvoje isplate hiljadarku sa stare kartice. rekli su mi da mogu da dobijem pare nazad u knez mihajlovoj 6, u staklencu ili u opštini.

da dodam da su pokušali da me izbace iz autobusa ali bezuspešno, pa sam u toku tih napora saznala da sada karte mogu da se kupe na svakom kiosku štampe, ako ne lažu.

Eh ja te budala poslusao i otisao. Naravno da su mi rekli da to ne moze ali da cuvam karticu pa ce biti majkemi jednog dana.

  • Hvala 2
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Eh ja te budala poslusao i otisao. Naravno da su mi rekli da to ne moze ali da cuvam karticu pa ce biti majkemi jednog dana.

hvala na obaveštenju. dao si mi materijala za sledeći obračun majku li im govnarsku pokvarenu. verovatno me je govno slagalo i za trafike. sutra ću da proverim.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, spettacollo said:

Ko o čemu, baba... Danas se jedan za drugim otkazuju polasci Beovoza iz i prema Lazarevcu. Ovakav raspad se nije dogodio još od kako su pustili prugu u upotrebu, mislim posle remonta.

čitam na sajtu železnice. baš je frka. no, juče je sve bilo po redu vožnje

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, đorđe geprat said:

čitam na sajtu železnice. baš je frka. no, juče je sve bilo po redu vožnje

Pa jeste, radi se o tome da se sad barem dva puta u 10 dana događa nešto što se do pre 6 meseci događalo jednom u 2 meseca. Vidljivo je pogoršanje, to želim da kažem.

Link to comment

Na Sajmu je bila tolika gužva popodne da nije bilo mesta na stajalištu da se stoji. O gužvama u autobusima da ne počinjem. Potpisujem gore rečeno za devedesete.

  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...