Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Pristup mejlovima? Ne bih ja ovo instalirao. Sms uplata funkcioniše i to je dovoljno.

 

Sad treba svi da tovarimo Šapića da hoće da nam čita poruke i iskoristimo kolektivnu paranoju.:wicked:

Link to comment
On 13. 7. 2023. at 7:33, Tale said:

Na Mastodonu su objavili da aplikacija traži dozvolu za čitanje mejlova.

 

Gde je traži? U Permissions ima samo Camera i Location.

  • +1 1
Link to comment

@napadaj Ima na ovom Taletovom linku, na prethodnoj strani. I na tviteru sam videla da je neko pisao o tome ali računam bolje da sačekam, uvek se u komentarima javi neko ko je verziran pa objasni da smo debili, itd.

 

edit: evo ga

 

Edited by Patty Lee
  • +1 1
Link to comment
 
Quote

 

@kokan Zamolio sam nekoliko koji su već instalirali aplikaciju (ja ne bih) da mi daju screenshot iz samog telefona.

Evo ga - izgleda da postoji discrepancy između onoga što stoji na Google Play store i same aplikacije:

 

ed1e80bf5b1a7685.jpeg

 


 

 

 

 

Isto kao kod mene, dakle.

Edited by napadaj
Link to comment

 

 

4 minutes ago, napadaj said:
 

 

Isto kao kod mene, dakle.

Kod mene nikako jer gradonačelnik ne da da i ja imam app, hoće da kad idem do grada sednem u kola i aktivno ugrožavam saobraćaj. :mad:

Link to comment

Traži mail ako hoćeš da se rwgistruješ, ako nećeš da plaćaš karticom ne treba ni to.

Svakako niko ne može da ti čita mejlove bez dvostepene autorizacije

Znači bul šit

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment

Ovaj vesic.org je onaj što je pravio "cirilizator" ili tako nešto u vreme adsl internetova?



....shiit has hit the fan.

Link to comment
On 14. 7. 2023. at 16:51, ragasto said:

Pristup mejlovima? Ne bih ja ovo instalirao. Sms uplata funkcioniše i to je dovoljno.

 

Sad treba svi da tovarimo Šapića da hoće da nam čita poruke i iskoristimo kolektivnu paranoju.:wicked:

Cuj, kako bih ti rekao - sve sto je napravljeno zbrda zdola i jos preko veza i uz korupciju nece biti dobrog kvaliteta. Skroz je moguce da aplikacija pa i centralni server imaju rupa koliko hoces tako da ne bih im ja ostavljao nista od podataka sto apsolutno ne moram. 

 

On 14. 7. 2023. at 17:02, napadaj said:

 

Gde je traži? U Permissions ima samo Camera i Location.

Meni camera stoji u denied :fantom:

  • Hvala 1
Link to comment

@napadaj Valjda na istim onim lokacijama gde se prodaju karte. Ima u Knezu izvesna kancelarija na drugom spratu, tamo gde radi onaj Miloš Vučević iz podruma.

 

edit: ne sećam se koliko mi je ostalo zarobljeno na kartici, ali manje od 500rsd. svakako, pa ne znam da l da se cimam uopšte, ne znam ni koja je procedura, tj. ne znam kako su rešili problem vremenskog važenja karte (u kombinaciji sa nevalidiranjem). Jer, kako će da ti daju karte u vrednosti 1500rsd. Jedino da ti izdaju kartu za 7 dana (ali opet imaš 700rsd. viška). Bilo bi lepo da ti prosto samo vrate pare…

Edited by Patty Lee
Link to comment

Jedino valjano resenje je da ti tresnu kredit na aplikaciju ali ne znam kako ce da vide koliko imas kredita ako su turci pokupili opremu kad su ih sutnuli?

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...